Lídr tabulky Kometa nedovolila našim žákům vstřelit ani gól

HC KOMETA BRNO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    13:0

Sestava: Nowak, Mraček, Obal, Vícha, Volas, Kaláč, Valouch, Zatloukalová, Třetina, Mištůrik, Novák, Mikl

V sobotu zajížděli starší žáci na led Komety Brno, Která je v tabulce ligy starších žáků suveréně na prvním místě. Řady starších žáků citelně ochably z důvodů křipky a tak do sestavy se muselo zařadit i několik hráčů mladších žáků. Soupeř svou suverenitu v soutěži prokazoval hned od prvních minut utkání, kdy nás dostal pod velký tlak a my jsme se z obranného pásma dostávali jen zřídka a bránu domácích jsme v podstatě ani neohrozili. Kometa byla v tomto utkání jednoznačně lepším týmem ve všech činnostech a zaslouženě vyhrála vysoko 13:0.

Previous articleTřeťáci na domácím turnaji v minihokeji předvedli bojovný výkon…