První přípravné utkání

Mladší žáci

16.8.2014

Mladší žáci: HC Uherské Hradiště – Brumov Bylnice 2:7 (0:3,1:3,1:1)

Branky: Volas ( Ančík ),Ančík

Sestava: Nowak, Kaláč, Ančík, Pištěk, Novák, Volas, Jakeš, Jelének, Fryšták, Tománek, Pippal, Střítežský, Třetina, Vícha, Maršálek

Dneska jsme absolvovali první přátelský zápas, který nebyl z naší strany moc povedený. Na některých hráčích bylo vidět, že jsou ještě na dovolené. Kádr se víceméně sešel až dnes na zápase a to ještě někteří hráči nezačali ani s přípravou. Soupeř lépe bruslil, přehrával nás  bojovností a větší chutí vyhrát. Na hráčích byla vidět nervozita z prvního zápasu a tak většina přihrávek končila na holích soupeře. V první třetině soupeř jasně dominoval, ale postupem času se hra vyrovnávala a třetí třetina přinesla vyrovnané skóre 1:1. Bylo vidět, že když kluci hrají na plno a plní co jsme si řekli tak přicházejí  šance a góly. Přípravné zápasy, ale nejsou o skóre, ale o tom, abychom vyzkoušeli všechny hráče na různých postech a zjistili na čem více zapracovat. Kluky čeká ještě tvrdá práce, ale pokud budou na trénincích pracovat na 100% tak jejich hra půjde nahoru.

Starší žáci: HC Uherské Hradiště – Brumov Bylnice 9:11

SESTAVA – Opavský Josef, Hurdes Vojta, Skřivánek Martin, Vaculík Petr, Valenta Martin, Rusler Dominik, Weintritt Filip, Pochylý Kuba, Halík Matěj, Kočica Matyáš, Trávníček Honza

Dnes jsme nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti mladým hokejistům z Brumova Bylnice.
Bohužel jsme v zápase tahali za  kratší konec a soupeři podlehli 9:11, přičemž zápas spíš připomínal házenou než lední hokej. Ale i přesto, že jsme prohráli, nebyla naše hra špatná. Většinu času jsme odehráli v útočném pásmu soupeře, kde kluci předvedli několik pěkných hokejových akcí, ale bohužel i útočných chyb, při kterých se soupeř dostával do přečíslení a nemilosrdně je trestal – z 20 střel skončilo 11 v naší síti.
Střelcem zápasu byl Dominik Rusler, který rozvlnil soupeřovu sít čtyřikrát. Po dvou gólech pak přidali Matěj Halík – nejmladší hráč na hřišti a kapitán mužstva Filip Weintritt, jednou mířil do černého i dobře hrající Martin Skřivánek.
V dalším přípravném utkání poměříme síly s Valašským klubem Vsetín v neděli 24. 8. 2014 ve 12.00 hod. opět na zimním stadionu v Uherském Hradišti.
Previous articlePro rodiče nejmenších…
Next articleMladší dorost v náročné přípravě