Náborová akce 25.ledna 2022 „Týden hokeje“

V úterý 25.1.2022 od 16:45 se na Zimním stadionu v Uherském Hradišti konala, pod záštitou ČSLH, náborová akce „Pojď hrát hokej“.

Celá akce začala přivítáním malých dětí a rodičů, z nichž někteří zavítali na Zimní stadion v Uherském Hradišti vůbec poprvé. Rodiče následně vyplnili formuláře do projektu Pojď hrát hokej a děti ihned dostaly dárky v podobě plastových lahví a reklamních letáčků.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme, na doporučení, vypustili z programu akce osobní prezentaci pro rodiče.

A pak se šlo do akce. Pro děti byla připravena ukázka krátkého dovednostního tréninku a minihokeje, kterou jim předvedli hráči 4. třídy (ročník 2012), a následně byly děti rozděleny do skupin na jednotlivá stanoviště. Zde si mohly formou různých her vyzkoušet základní hokejové dovednosti.

Na ledové ploše bylo pro děti připraveno několik stanovišť. Šlo o slalom okolo kuželů, chytání bublin z bublifuku, sbírání barevných míčků, štafetové závody, přetahování lanem, hra no honěnou apod. Na své si přišli i úplní začátečníci. Vše probíhalo formou zábavy a legrace a z ledové plochy byl slyšet dětský smích, což byla odměna pro všechny, kteří se na této náborové akci podíleli. Na závěr celé akce pak přišlo společné focení..

Při této akci se nově zaregistrovalo 33 dětí, do organizace se zapojilo 10 členů klubu, z toho přímo na ledě 7 trenérů.

Previous articleFinále Mini Winter Cupu ročníku 2011 a naše krásné 6. místo páťáků
Next articleDorostu se ve skupině o postup moc nedaří. Kvůli marodce se u nich otrkávají starší žáci (foto ze zápasů od Miry Haši)