Zápas mladších žáků skončil v Brumově zaslouženou remízou

HC Brumov – Bylnice — Mladší žáci HCUH 6:6

Mladší žáci v sobotu 9.11.2019 zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání na led Brumova. Kluci předvedli výborný začátek, kdy vletěli do zápasu s velkou chutí a domácí hráče takřka k ničemu nepouštěli. Už v desáté minutě první třetiny jsme vedli 3:0 a zdálo se, že tento zápas bude zcela v naší režii, opak byl ale pravdou domácí hráči dvěma rychlýma brankami na rozdíl jednoho gólu a hra na hřišti se rázem vyrovnala. Do konce třetiny jsme ještě vstřelili čtvrtý gól a znovu hráčům Brumova odskočili na rozdíl dvou branek. Ve druhé třetině jsme viděli oboustranně vyrovnanou hru, kdy hráči obou týmů bojovali o každý kousek ledu. Hra se přelívala z jedné strany na druhou a jenom zásluhou obou výborně chytajících golmanů se skóre na světelné tabuli neměnilo. Nakonec se nám přece jenom v závěru druhé třetiny podařilo vstřelit branku a zajistit si tak slibný náskok do poslední části hry v poměru 5:2. Tam se už na našich hráčích projevoval fakt, že tento zápas jsme hráli jen na dvě pětky a tak soupeř měl malinko víc sil a znovu dvěmi rychlými brankami snížil opět na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací branka přišla o pár minut později, když domácí hráči hráli přesilovou hru. Kluci posbírali zbytek sil a znovu chtěli zápas urvat pro sebe, což se podařilo 5 minut před koncem zápasu, kdy Grebeníček s mezikruží trefil přesnou šibenici domácí brány. Ale ani nám se nepodařilo udržet jednobrankový náskok, když domácí obránce natáhl od modré čáry a poslal nechytatelnou ránu na naši branku, která milimetrově zapadla pod horní víko naší brány. Zápas tak skončil remízou 6:6, která v tomto zápase byla naprosto spravedlivá, oba týmy předvedli velmi dobrý hokej plný bojovnosti. Kluci dnes odehráli velmi dobrý zápas, za což jim patří pochvala.

Branky: Grebeníček 2, Kaděra V. 2, Šupka, Pochylý

Asistence: Majíček 3, Řimák 3, Šupka 2, Kaděra V.