Výborný zápas odehráli mladší žáci na ledě Hodonína

SHK HODONÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ     5:5

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Vícha, Jánoš, Koníček, Štukavec, Janík, Fajkus, Krupka, Kaláč, Valouch, Grebeníček ml., Kaděra, Krátký

Góly: Kaláč 2, Valouch J., Jelének, Fajkus

Asistence: Valouch J., Krupka, Koníček

V úterý mladší žáci zájížděli k dohrávce soutěžního utkání na led Hodonína. Domácí hráči vstoupili do utkání mnohem aktivněji a během prvních 6 minut si dokázali vypracovat dvoubrankové vedení. Nám se podařilo snížit náskok až v polovině třetiny z hokejky Jelénka, jenže vzápětí jsme znovu  inkasovali 3 branku a domácí si tak vzali zpět dvoubrankové vedení. Do konce první třetiny jsme opět z hokejky Kaláče snížili stav utkání na 3:2 s pohledu Hodonína. V druhé třetině jsme výrazně hru zlepšili, kdy jsme dokázali dostat hráče Hodonína pod tlak a vypracovat si několik dobrých příležitostí ke skórování, ale nedařilo se nám překonat výborně chytajícího golmana domácích, a tak z náhodné akce jsme znovu inkasovali tentokrát nešťasný gól. Kluci se, ale rychle otřepali a znovu zatlačili domácí do jejich obranného pásma žal pořád bez brankového efektu. Snížení jsme se dočkali až po výborně vyřešeném přečíslení 2-1 kdy Krupka krásně nachystal puk Fajkusovi, který už ho jen musel  dopravit do prázdné brány. Do kabin se odcházelo za stavu 5:4 pro Hodonín. Poslední třetinu jsme byly převážnou dobu lepším týmem měli jsme více ze hry dobře jsme bruslili i kombinovali a dočkali se i vyrovnání z hokejky Valoucha, který tak upravil stav utkání na konečných 5:5.

Kluci dnes, když opomenem trošku ospalí začátek utkání odehráli opravdu velmi dobrý zápas podpořený  vynikajícím výkonem golmana Uherka za což jim patří velká pochvala.

Previous articleStarším žákům se zápas v Hodoníně nepovedl
Next articleSmolný zápas odehráli čtvrťáci na domácím ledě s Uherským Ostrohem, chuť si ale spravili v dalším utkání na ledě extraligového Zlína