Vítěznou vlnu mladších žáků zastavil až lídr tabulky Břeclav

HC LVI BŘECLAV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ               7:1

Sestava: Mraček, Nowak, Zatloukalová, Obal, Volas, Ančík, Novák, Pippal, Maršálek, Kaláč, Valouch, Vícha, Třetina, Mištůrik, Jánoš, Jelének, Tománek, Vogl, Konečný

Góly: Obal

Asistence: Volas

V neděli mužstvo mladších žáků odcestovalo na led lídra tabulky Břeclavi. Kluci neprohráli 12 zápasu v řadě za sebou, ale tentokrát je čekal velmi silný soupeř. Kluci nastoupili do utkání bohužel velmi ustrašeně a opatrně čehož domácí tým využil a už ve 4 minutě jsme prohrávali 2:0. V půlce třetiny se nám podařilo z náhodné střeli snížit 2:1 a hned se zlepšila i naše hra. V druhé třetině se hra přelívala z jedné strany na druhou, ale byl to opět soupeř, který měl malinko více ze hry a taky si dokázal vytvořit více brankových příležitostí a jen zásluhou výborně chytajícího brankáře Mračka navýšil vedení jen o 2 branky. V poslední třetině vládl jednoznačně domácí tým, který přidal ještě 3 branky a vysoko zvítězil 7:1.Domácí tým byl v tomto utkání lepším týmem, líp bruslil, líp kombinoval a lepší byl i v hře jeden na jednoho kde nám dělalo velké problémy soupeři puk odebrat. Klukům tento zápas chyběla bohužel bojovnost a radost ze hry.