Vítězná vlna mladších žáků pokračuje o víkendu porazili Vsetín i Vídeň

VHK VSETÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ      3:6

Sestava:Mraček, Nowak, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek, Vogl, Konečný

Goly: Jelének, Novák, Vícha, Volas, Kaláč, Ančík

Asistence: Volas, Novák, Mištůrik, Obal

V sobotu mužstvo mladších žáků odjelo k zápasu na led Vsetína. Do zápasu kluci vstoupili velmi vlažně. Naopak domácí hráči lépe bruslili u všeho byly první a jen zásluhou bezchybně chytajícího Matyáše Mračka jsme po první třetině odcházeli do kabin za stavu 0:0. V druhé třetině se kluci výrazně zlepšili hru i bojovnost. Zatlačili domácí do jeho obranného pásma a jen zřídka je pouštěli ohrozit naši bránu. Náš tlak byl okořeněný využitím gólových příležitostí, které jsme v podstatě všechny dokázali využit a třetinu jsme vyhráli 6:2. Ve třetí třetině jsme bohužel opět polevili ve všech herních činnostech a hlavně v bojovnosti. Domácí hráči byly 3 třetinu lepším týmem a zaslouženě ji vyhráli 1:0. Přesto , že jme vyhráli 6:3 nemůžem byt s předvedenou hrou a nasazením spokojeni.

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – EAC JUNIOR CAPITALS WIEN      3:1

Sestava: Mraček, Konečný, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek, Vogl

Góly: Volas, Kaláč, Vícha

Asistence: Novák, Maršálek

V neděli mužstvo mladších žáků přivítalo na domácím ledě zahraničního účastníka soutěže mužstvo z Vídně. Zápas se hrál od začátku ve vysokém tempu bruslilo se nahoru dolu a i šance se přelívali z jedné strany na druhou. Klukům se podařilo dat 2 góly ve 4 a 5 minutě a dostat se tak do rychlého vedení. Hostům to, ale nijak výrazně vítr z plachet nevzalo a v 15 minutě snížili na 2:1. Nástup do druhé třetiny  z naší strany vyšel výborně a hned v úvodní minutě jsme vstřelili 3 gól. Po zbytek zápasů už žádná branka nepadla jen zásluhou výborně chytajících golmanů na obou stranách. Kluky za příkladně odbojovaný zápas musím pochválit a zdůraznit, že je to náš 7 vítězný zápas v řadě za sebou což znamená výrazné poskočení v tabulce v které se momentálně nacházíme na 3 místě se stejným počtem bodů jako druhý Brumov Bylnice.