První výhru v letošní sezoně si mladší žáci přivezli z Kroměříže

HK Kroměříž — Mladší žáci HCUH 1:5

V sobotu 21.9.2019 zajížděli hráči mladších žáků k dalšímu mistrovskému utkání na led Kroměříže. Od prvních minut zápasu si naši hráči dokázali vytvořit výraznou převahu nad domácími hráči a v podstatě celou první třetinu jsme odehráli v útočném pásmu. Jenom velmi špatné zakončování gólových příležitostní bylo příčinou jen dvoubrankového vedení po prvních dvaceti minutách. Ve druhé třetině jsme bohužel viděli z obou stran velmi špatný hokej bez pohybu a ze spoustou nepřesností, ale i tak se domácím hráčům podařilo po náhodném přečíslení snížit na 1:2. Ve třetí třetině kluci výrazně zlepšily pohyb, více jsme stříleli, byly jsme důraznější na brankovišti a postupně jsme navyšovali skóre zápasu, který jsme nakonec vyhráli 5:1. Pochvalu zaslouží brankář Tomáš Kaděra, který tento zápas odehrál na postu levého křídla a v zápase zaznamenal jednu brankovou trefu.

Branky: Řimák 2, Kaděra T., Rokyta, Gábrová
Asistence: Sladký, Gábr, Májíček, Fojtík, Fikes
Previous articleMladší žáci v prvním utkání sezony potrápili na domácím ledě extraligový Zlín
Next articleMladší žáci v derby s Ostrohem byli úspěšnější :)