Přestřelka v Blansku

21.9.2014

HC Blansko – HC Uherské Hradiště 9:11 (2:4,6:2,1:5)

Branky: Volas 5, Novák 2, Valouch, Jakeš, Ančík (Pištěk 2, Novák 3, Jelének, Volas, Pippal, Kaláč, Jakeš 2)

První mistrovské body naši borci přivezli z Blanska. Utkání to ovšem nebylo jednoduché. Po dobrém začátku kdy naši kluci vedli 4:1 se zdálo, že vše půjde hladce. Bohužel kluci úplně přestali bruslit a soupeř se po hrubých chybách gólmana a obrany dostal na koně a utkání otočil na stav 8:6 po dvou třetinách. Před třetí třetinou jsme se hráče pokusili znovu namotivovat do utkání a šli jsme na led s tím, že utkání otočíme. Hned od začátku se kluci kousli a svou bojovností a super výkonem brankáře jsme začali výsledek otáčet. Po třetí třetině svítilo na tabuli skóre 9:11 v náš prospěch a kluci měli velikou radost, že se jim podařilo zápas otočit. Bohužel ale toto utkání ukázalo, že hlavně v obraně máme na čem pracovat, abychom soupeřům nenabízeli góly tak lacino.