Mladším žákům v domácím zápase se Znojmem chyběla bojovnost

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC ZNOJEMŠTÍ ORLI    3:5

Sestava: Uherek, Nowak, Maršálek, Jelének, Valouch J, Jánoš, Kaláč, Valouch M, Janík,  Krupka, Koníček, Kovář, Vícha, Grebeníček ml, Grebeníček st., Kaděra V.

Góly: Kaláč 2, Valouch

Asistence: Janík 2, Jelének

V sobotu přivítali mladší žáci na domácím ledu Znojemské Orli. Vstup do zápasu by více než dobrý, neboť hned první střídáni první pětka roztočil svůj kolotoč až už ve 43 sekundě golman hostů lovil puk ze svojí branky. To bylo, ale bohužel všechno v první třetině co se vstřelených branek týče. Druhou třetinu jsem odehráli velmi špatně a hosté otočili stav utkání na 2:1 ve svůj prospěch. I třetí třetina byla z naší strany velmi špatná, nehráli jsme zdaleka s takovým nasazením jak jsme zvyklí čehož soupeř využil a hned z kraje poslední třetiny zvyšoval už na 3:1. Ale i hosté ze Znojma za tohoto stavu malinko ubrali a nám se podařilo z hokejky Kapitána mužstva Kaláče snížit na rozdíl jedné branky. Radost ze snížení nám dlouho nevydržela neboť o necelou minutu potrestal soupeř naši hrubou chybu v obranném pásmu a znovu odskočil na rozdíl dvou branek. V závěru utkání se nám podařilo vykřesat ještě jiskřičku naděje když po krásné akci první pětky snižoval znovu na rozdíl jedné branky Honza Valouch. V samotném závěru utkání jsem se pokusili vyrovnat při hře bez brankáře, bohužel na místo vyrovnání jsme inkasovali rozhodující gól do prázdné brány. V dnešním zápase zaslouženě vyhrál tým ze Znojma neboť měl vetší chuť se  o vítězství poprat.

Previous articleDorost v Brumově nezvládl druhou třetinu a body domů nedovezl
Next articleČtvrťáci odehráli v neděli svůj první mistrovský zápas na celé hřiště soupeřem jim byl extraligový Zlín