Mladší žáci ztratili vedení pár sekund před koncem zápasu

HO HAMIKOVO – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    3:3

Sestava: Mraček, Novak, Zatloukalová, Obal, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mišťúrik, Jelének, Konečný

Góly: Volas 2, Ančík

Asistence: Volas, Ančík, Valouch

V sobotu odcestovali mladší žáci do Boskovic, aby tam poměřili síly se slovenským týmem HO Hamikovo. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas a šance byly vidět na obou stranách.Na konci první třetiny se po pěkné akci první pětky do brány Hamikova trefil Volas. O minutu později jsme, ale inkasovali a bylo srovnáno. Do druhé třetiny se tedy naskakovalo za nerozhodného stavu. V druhé třetině jsme byly o něco lepším týmem my, ale bohužel nás pořád trápí nedůrazné zakončení.  Většinou se dostáváme víckrát do gólových příležitostí než soupeř , ale nedokážem je proměnit v gól. Ale i přes to jsme ještě minutu před koncem zápasu vedli 3:2. Jenže pak zbytečně fauloval Novák a soupeř svou přesilovou hru využil a vyrovnal na 3:3. Je to velká škoda pár sekund před koncem zápasu ztratit vedení, ale i tak musím kluky pochválit za předvedenou hru.