Mladší žáci v derby s Ostrohem byli úspěšnější :)

Mladší žáci HCUH — HOKEJ Uherský Ostroh 8:7

V neděli 22.9.2019 přivítali mladší žáci na domácím ledu sousední Uherský Ostroh. Od prvního buly diváci viděli velmi dobrý hokej, který předváděli oba dva týmy. Hrálo se nahoru dolů ve vysokém tempu, kde si hráči na ledě nic nedarovali zadarmo. Hned v první třetině jsme viděli pěknou přestřelku, skóre otevíral už ve druhé minutě Krátký. Vedení nám, ale dlouho nevydrželo, neboť v polovině páté minuty bylo srovnáno. Oba týmy ve snaze z derby odejít vítězně malinko zapomínali na obrany a proto už v první třetině viděli diváci 7 branek a na tabuli svítilo skóre 4:3 pro domácí. Ve druhé třetině byl obraz hry naprosto stejný a opět jsme viděli 5 branek, do kabin po druhé třetině se odcházelo za nerozhodného stavu 6:6. Ve třetí třetině už bylo vidět na obou mužstvech, že malinko docházejí síly, ale i tak byl pořád k vidění oboustranně velmi dobrý hokej. Z vítězství v zápase jsme se nakonec radovali my, když vítěznou branku v 56 minutě zaznamenal Václav Kaděra a uzavřel tak konečné skóre na 8:7. Výraznou zásluhu na vítězném zápase měl domácí golman Tomáš Kaděra, který si zaslouží za předvedený výkon jedničku s hvězdičko a Marcel Kovář, který zaznamenal v zápase hattrick a byl výrazným tahounem mladších žáků.

Branky: Kovář 3, Krátký 2, Sladký, Kaděra V., Grebeníček

Asistence: Májíček 2, Kmeť, Řimák, Fikes

Previous articlePrvní výhru v letošní sezoně si mladší žáci přivezli z Kroměříže
Next articleStarší žáci nastříleli Kroměříži 8 branek :)