Mladší žáci si o víkendu připsali další vítězství, když na domácím ledu dokázali porazit Zlín

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – AUKRO BERANI ZLÍN    9:4

Sestava: Uherek, Kaděra T., Grebeníček st., Pěchula, Valouch, Pavlica, Fikes, Kovář, Krátký, Májíček, Fajkus, Janík, Dostalík, Krupka, Šupka, Řimák, Pražan, Kaděra V.

Góly: Fajkus 3, Kovář 2, Šupka, Valouch, Pěchula, Krupka

Asistence: Fajkus 2, Kovář 2, Řimák

V dalším kole mistrovských zápasů přivítali mladší žáci na domácím ledu extraligoví tým Aukro Berani Zlín. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, dobře jsme bruslili a rychle přistupovali k soupeři. První branku jsme vstřelili už v 5 minutě když se z mezikruží trefil Šupka. O minutu později nás do dvoubrankového vedení poslal Fajkus, který se prodral mezi soupeřovými beky a v samostatném nájezdu předvedl ukázkový blafák. V 11 minutě to byl znovu Fajkus, který zvýšil náš náskok na 3:0. Do konce třetiny ještě puk za záda Zlínského golmana dostali Valouch a Pěchula. Těsně před první sirénou se podařilo vstřelit branku i hostům a tak na ukazateli svítilo pro nás velmi příznivé skóre v poměru 5:1. Byť jsme hráče v krátké přestávce upozorňovali, že zápas zdaleka ještě není rozhodlý a že je potřeba pokračovat v tomto tempu až do konce zápasu, opak byl pravdou a nástup do druhé části zápasu byl z naší strany velmi nezodpovědný, kluci hodně polevili, náš pohyb po ledě byl mizerný, úplně vymizela souhra každý puky předržoval čehož dobře hrající hosté využili a během 10 minut snížili stav utkání na rozdíl jedné branky. Až za tohoto stavu si kluci uvědomili, že musí znovu začít líp bruslit a hlavně spolupracovat čím jsme hosty začali znovu přehrávat . Do konce druhé třetiny se nám podařilo navýšit skóre na 9:4. V poslední třetině už viděli diváci jen brankové příležitosti na obou stranách, ukazatel skóre se však neměnil.

Klukům patří velká pochvala za předvedenou hru a bojovnost v zápase.

Previous articleTřeťáci odehráli v sobotu na domácím ledu první mistrovský turnaj v této sezóně……..
Next articleStarší žáci po výborném výkonu dokázali zvítězit nad extraligovým Zlínem