Mladší žáci si prohrát s Břeclaví nezasloužili

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BŘECLAV   4:5

Sestava: Mraček, Nowak, Zatloukalová, Volas, Novák, Ančík, Pippal, Maršálek, Valouch, Kaláč, Vícha, Jánoš, Třetina, Mištůrik, Jelének, Tománek, Vogl, Konečný

Góly: Valouch, Novák, Jelének, Volas,

Asistence: Kaláč 2, Volas, Ančík, Novák

V neděli mladší žáci přivítali na svém ledě vedoucí tým soutěže HC Břeclav. Věděli jsme ,že tento zápas bude velmi těžký už jen proto, že soupeř z předešlých 7 kol dostal jen 6 gólu a 60 jich nastřílel. Kluci nastoupili do zápasu bez jakéhokoliv respektu ze soupeře a hned v první minutě se střelecky prosadil Volas. Hokej se hrál oboustranně pohledný, hra se přelívala z jedné strany na druhou stejně tak jako gólové příležitosti. Hosté z Břeclavi proměnili o jednu víc jak domácí celek a tak první třetina skončila 2:3. Do druhé třetiny jsme to byly opět my kteří byly ve hře aktivnější vytvořili jsme si více gólových příležitostí, ale ty bohužel vetšinou končili v náručí hostujícího golmana nebo mimo bránu. Třetí třetina měla podobný scénář kluci hosty z Břeclavi tlačili a v podstatě je pouštěli k nám do třetiny jen sporadicky, ale hosté bohužel z minima dokázali vytěžit maximum. Proto taky byl 5 minut do konce zápasu stav nerozhodný 4:4. Jenže 3 minuty před koncem chyboval ve středním pásmu Ančík a soupeř nás opět trestal a tak jsme znovu o gól prohrávali. A když ani při závěrečné minutové hře bez brankáře jsme několikrát minuli prázdnou bránu odcházeli jsme ze zápasu bez bodu. Tento zápas byl pro nás smolný hlavně v koncovce, hokejově jsme byly lepším týmem a prohrát jsme si vůbec nezasloužili. I přesto , že body bral soupeř musím klukům smeknout velkou poklonu za velmi dobře odehraný zápas s velkou chutí po vítězství!!!