Mladší žáci v prvním kole mistrovských zápasu si lehce poradili se sousedním Uherským Brodem

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC SPARTAK UHERSKÝ BROD   13:2

Sestava: Uherek, Kaděra Tomáš, Chripák, Grebeníček st., Pěchula, Pavlica, Valouch, Fikes, Fajkus, Malaska, Janík, Dostalík, Krupka, Řimák, Štukavec, Kaděra Václav

Góly: Janík 5, Fajkus 4, Malaska, Kaděra V., Dostalík

Asistence: Janík 3, Krupka 2, Řimák, Fajkus, Grebeníček st., Kaděra V.,

V sobotu přivítali mladší žáci v prvním mistrovském utkání letošní sezóny „sousedy“ z Uherského Brodu. Kluci vstoupili do utkání ve vlažném tempu a už ve třetí minutě je hosté potrestali vedoucí brankou. Mladíkům z Brodu vedení dlouho nevydrželo neboť už o pár sekund srovnal stav utkání Fajkus a od té doby už zcela ovládli domácí borci ledovou plochu a po třetinách 6:1, 6:1 a 1:0 zaslouženě zvítězili.

K dalšímu utkání zajíždí mladší žáci v sobotu 16.9.2017 na led Brumova Bylnice loňského vítěze soutěže ligy mladších žáků.

VIDEO VÍTĚZNÉHO POKŘIKU ZDE:

Previous articleTýden hokeje v Uherském Hradišti
Next articleStarší žáci v prvním mistrovském utkání nastříleli sousednímu Uherskému Brodu 26 branek!!!