Mladší žáci z obou víkendových zápasů odcházeli vítězně…

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HK KROMĚŘÍŽ   5:3

Sestava: Uherek, Kaděra T., Vícha, Valouch, Janík, Fajkus, Kovář, Pěchula, Grebeníček st., Kaděra V., Krátký, Dostalík, Řimák, Pavlica, Majíček, Šupka, Fikes

Góly: Janík 2, Dostalík, Fajkus, Kovář

Asistence: Janík, Kovář

Mladší žáci v sobotu přivítali na domácím ledu Kroměříž B. Už první minuty zápasu naznačovali že utkání bude vyrovnané. Oba týmy začaly ve vysokém tempu a hra se přelívala z jedné strany na druhou, kdy si oba týmy dokázali vytvořit dobré brankové příležitosti. Stav utkání se měnil až ve 13. minutě kdy svůj důraz ukázal na brankovišti Dostalík a poslal domácí hráče do jednobrankového vedení. Ještě sekundu před první sirénou zvyšoval na 2:0 Janík. Ve druhé třetině, ale naši hráči polevili a hráči z Kroměříže rázem měli více ze hry a 27. minutě snižovali stav utkání na 2:1. Ve 30. minutě mohli hosté srovnat stav utkání, puk odkryté domácí branky zastavila tyč. V závěru druhé třetiny jsme měli opět velké štěstí když zmezikruží hosté trefili břevno Kaděrovi brány. Ani do poslední třetiny jsme nevstoupily dobře a hned ve druhé minutě dostali vyrovnávací branku. O minutu později vlítl do třetiny Kroměříže Fajkus a vrátil domácím znovu vedení. V polovině závěrečné části zvyšoval na 4:2 Janík. V samotném závěru utkání ještě navýšil stav utkání Kovář na 5:2. Gólový účet tohoto zápasu uzavřeli hosté, když ještě 20 sekund před koncem upravili skóre na konečných 5:3

VHK HODONÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    7:9

Góly: Fajkus 5, Pěchula, Šupka, Janík, Kaděra

Asistence: Janík 4, Fajkus, Krátký, Grebeníček ml.

V neděli měli mladší žáci na programu další kolo mistrovských zápasů, tentokrát zajížděli na led Hodonína. Oba týmy vstoupili na led opravdu střelecky naladění a góly padaly hned od úvodních minut do obou branek. Oba celky jak kdyby zapomínali bránit a na ledě tak bylo vidět nezvykle moc brankových šancí a tak není divu, že první třetina skončila skórem 5:3 v náš prospěch. Druhá třetina se hrála ve stejném duchu akorát z naší strany to bylo velké trápení v zakončení, několikrát jsme minuli prázdnou bránu, nesčetně krát jsme tváři v tvář domácímu golmanovi vyprášily betony. Svou nedůraznou koncovkou jsme dovolili domácím hráčům srovnat stav utkání, když se do kabin odcházelo za stavu 6:6. V poslední části zápasu se naše koncovka naštěstí opět zlepšila a znovu jsme dokázali hráčům Hodonína vstřelit tři branky a urvat tak vítězství na svou stranu v poměru 9:7.

Klukům patří za oba zápasy velká pochvala hlavně za bojovnost, ale i za pěkné kombinace, které v zápasech předváděli!!!

Previous articleStarší žáci po vyrovnaném utkání nakonec Lionsu podlehli, chuť si spravili v Hodoníně, kterému nastříleli 12 branek
Next articleMuži doma podlehli Uničovu a i po třetím zápasu zůstávají bez bodů…