Čtvrťákům se v zápase ve Valašském meziříčí nedařilo

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Uherské Hradiště 6:2 ( 2:1 , 3:0 , 1:1 )

sestava HC UH : Kaděra T.(od 35.min.Steiner) – Malaska,Grebeníček,Kaděra V.,Dostalík,Vícha, Šupka,Kmeť,Pochylý,Majíček,Janál,Pokorný,Fikes,Pavlica,Řimák,Krátký

góly a asistence:

Krátký , Grebeníček (Šupka)

V neděli 26.2.2017 naše 4.třída zajížděla na led Bobrů Valašské Meziříčí,kde jsme chtěli zopakovat výkon z vítězného utkání ve Zlíně.Bohužel nástup do zápasau nám vůbec nevyšel a už v první minutě jsme inkasovali.Když v 8. minutě dokázal po samostaném úniku srovnat Karel Krátký,mohlo se zdát,že budeme domácím rovnoceným soupeřem.Až do 11.minuty se nám to celkem dařilo,bohužel v následujících minutách nám domácí po našich hrubkách nasázeli dalších 5 branek a utkání bylo rozhodnuto.Ve 35.minutě předvedli velmi pěknou akci Filip Šupka,který vybojoval ve vlastním pásmu puk a křižnou přihrávkou do jízdy poslal k úniku Štěpána Grebeníčka,který se nemílil a snížil na 6:2.A i když jsme domácí začali přehrávat a místy byli i lepší,Bobři si vedení pohlídali a zaslouženě zvítězili 6:2

„Dnes to bylo takové neslané,nemastné utkání.Začátek jsme prospali,potom jsme se vrátili do hry,ovšem musíme sportovně uznat,že domácí lépe bruslili a byli u všeho dřív než naši hráči.Ve třetí třetině jsme naopak byli lepší my,tlačili jsme se do brány a měli i celkem slušné šance,ale domácí to dokázali ubránit a proto odjíždíme s prázdnou….řekl k utkání vedoucí týmu Michal Kmeť

Previous articleMuži na domácím ledu řádně potrápili lídra tabulky z Uherského Brodu