Čtvrťáci s Kroměříží na velkém hřišti remizovali 2:2

V úterý 8.9.2015 sehráli čtvrťáci přípravné utkání proti HK Kroměříž.

Branky: Janík, Fajkus

sestava hráčů:

Fajkus, Janík, Pěchula, Kovář, Krupka, Buček, Chripák, Valouch, Vícha, Malaska, Konečný, Josefík, Grebeníček, Uherek

Hrálo se na celé hřiště a kluci si tak mohli vyzkoušet, co je čeká po novém roce, kdy začnou již hrát “velký“ hokej.

Soupeř dojel v dobré formě a již od začátku bylo znát, že to bude náročné a vyrovnané utkání.

I přesto jsme se zásluhou Ondry Janíka dostali brzy do vedení, když po samostatném úniku vstřelil náš první gól. Soupeř se ale nezalekl a v dalším střídaní byl již stav 1:1. V druhé třetině jsme začali lépe díky Jirkovi Fajkusovi, který po svém druhém samostatném úniku vstřelil naši druhou branku. Ke konci druhé třetiny soupeř po chybě v obraně opět vyrovnal stav utkání na konečných 2:2. Třetí třetina, ač velmi bohatá na šance na obou stranách, skončila bez branek.

Tímto chci všechny kluky pochválit za předvedený výkon a zápal v zápase na celé hřiště. Samozřejmě chválím i výkon brankáře Marka Uherka, který v brance předvedl velice pěkné zákroky.