4. třída na mistrovském turnaji ve Vsetíně předváděla výbornou hru

HC Uherské Hradiště „A“ – Brumov-Bylnice „A“ 6:15

branky:Grebeníček st. 2x, Dostalík,Majíček,Řimák,Pavlica

VHK Vsetín „A“ – HC Uherské Hradiště „A“ 11:11

branky:Grebeníček st. 5x, Malaska 4x,Dostalík,Řimák

sestava HC UH „A“: Kaděra T.,Grebeníček st.,Malaska,Dostalík,Majíček,Řimák,Pavlica

HC Uherské Hradiště „B“ – Brumov Bylnice „B“ 14:3

branky:Pochylý 4x,Gábrová 3x,Záhorec 2x,Salinger 2x,Sladký,Fikes,Pražan

VHK Vsetín „B“ – HC Uherské Hradiště „B“ 9:11

branky:Sladký 4x,Pražan 2x,Záhorec 2x,Pochylý 2x,Gábr

sestava HC UH „B“:Steiner,Fikes,Pochylý,Salinger,Pražan,Sladký,Gábr,Kmeť,Gábrová,Záhorec

V sobotu 10.12.2016 naše družstvo roč.2007,zajíždělo během dvou týdnů,opět na led VHK Vsetín,kde se nám postavili domácí hráči a družstvo Brumova-Bylnice.“A“ tým odjížděl bez tří nejlepších hráčů,kteří ve stejný den nastoupili za mladší žáky,a tak trenér Malaska musel hodně improvizovat se sestavou. Začátek zápasu nám ovšem vůbec nevyšel a něž kluci zjistili,že jsou na zápase,prohrávali jsme 6:0 !!!Od druhé třetiny se hra vyrovnala a kluci se začali prosazovat i gólově,ovšem ztrátu z ůvodní třetiny již nedokázali dohnat.Ve druhém utkání proti domácímu výběru si naši kluci otevřeli střelnici,bruslili,bojovali a nakonec zápas dotáhli do divoké remízy 11:11„B“ týmu se víkendový dvojzápas ovšem vyvedl na výbornou.Družstvo složené převážně z hráčů roč.2008 neuvěřitelným způsobem „přejelo“ Brumov-Bylnici a i se silným domácím výběrem zaslouženě,a po nádherném hokeji z obou stran,vyhrálo, řekl k turnaji vedoucí družstva Michal Kmeť

Další utkání sehraje roč.2007 na domácím ledě v neděli 18.12.2016,kdy přivítáme PSG Zlín „B“,již v zápase na celé kluziště. Přijděte tedy naše družstvo podpořit v jejich prvním ostrém startu.Děkujeme.