Vítězná tečka dorostu za základní částí :)

Dorost HCUH — HC Černí vlci 7:2 (1:0,3:0,3:2)

V sobotu dohrávali dorostenci základní část Ligy dorostu na vlastním ledě proti týmu Černých vlků. Nečekal se lehký zápas, protože náš soupeř už dokázal o body obrat jak Brumov – Bylnici, tak Kroměříž. Naši chlapci však nic nepodcenili a od úvodního buly byli lepším týmem a soupeři nedovolili v našem pásmu téměř nic. Ve 13. minutě pak poslal domácí do vedení Jakub Čechmánek, který hrál své první utkání po zlomenině ruky – 1:0. Tak skončila první část.

Ve druhé třetině jsme pak naši útočnou aktivitu přetavili už ve 26. minutě ve druhý gól, kdy pavučiny z branky našeho soupeře vymetl novic v našem týmu Matyáš Horský, po ideální přihrávce kapitána Honzy Macháně – 2:0. Ve 34. minutě se prosadil neúnavný bojovník Tom Stašek, když dorazil do prázdné branky svou vlastní střelu odraženou od plexiskla před branku – 3:0. A ve 37. minutě se prosadil i Martin Bezděk, když se z pravého křídla natlačil před branku a brankáři nedal šanci, asistoval Ondra Mišťúrik – 4:0.

Ve třetí části se nejprve prosadili hosté, když ve 47. minutě poprvé překonali doposud bezchybného Michala Hendrycha – 4:1. V 51. minutě přidává svůj druhý zásah do černého Kuba Čechmánek, když vystihl chybnou rozehrávku hostů – 5:1. V 58. minutě při naší přesilové hře zavážel kotouč do útočného pásma Jakub Valda tak dobře až své sólo přes celé hřiště zakončil nechytatelnou střelou – 6:1. Za minutu hosté snižují po nedůrazu našich obránců – 6:2. Účet celého zápasu však uzavírá svou druhou trefou dne Matyáš Horský – 7:2. Jediné negativum z tohoto utkání, tak je pouze zranění našeho šikovného útočníka Adama Witoše (zlomená klíční kost).

Branky UH: Čechmánek (Mimochodek), Horský ( Macháň), Stašek, Bezděk (Mišťúrik), Čechmánek (Macháň), Valda, Horský

Sestava UH: Hendrych ( Mraček)- Vaščák, Mišťúrik – Pippal, Střítežský – Valda, Matula – Čechmánek, Hlůšek, Bezděk – Stašek, Volas, Kaláč – Macháň, Witoš, Horský – Mimochodek, Vogl

Nej hráči: Jakub Čechmánek, Matyáš Horský, Jakub Valda

Slovo trenéra Mojmíra Nečase: „Jsme velmi spojeni s výsledkem i předvedenou hrou našeho týmu a od pondělka se začneme připravovat na daleko těžší soupeře v nadstavbové části. Velmi dobře se dnes uvedli obě nové posily Kuba Čechmánek a Matyáš Horský. Základní část jsme zvládli skvěle a doufáme, že i v nadstavbové části, budeme všem důstojným soupeřem.“

Previous articleDorost přehrál Brumov a postupuje :)