Víkendová bilance dorostu 1 výhra a 1 prohra

MLD HC UH – SPARTAK UHERSKÝ BROD  7:0
Sestava: Perka, Hrabec, Hurdes, Hromada, Zalubil, Frolek, Šabršula, Vyoral, Podešva, Hendrych, Baďura, Zatloukal, Kužílek, Fuga, Dohnal, Bouček, Pospíšil,
Góly: Hromada 2, Hurdes, Zalubil, Dohnal, Zatloukal, Frolek
V sobotu mužstvo mladších dorostenců ve svém prvním mistrovském utkání zvítězilo na domácím ledě s rivalem ze sousedního Uherského Brodu 7:0.
I přes velký brankový rozdíl nebylo pro nás utkání vůbec jednoduché. Soupeř nastoupil do utkání zodpovědně s velkým důrazem v osobních soubojích a jen díky využité přesilové hře jsme po první třetině odcházeli do kabin s jednobrankovým vedením.V druhé třetině jsme byli o něco aktivnější než soupeř,vypracovali jsme si více gólových situací z kterých jsme bohužel dokázali skórovat jen jednou a jen díky výbornému výkonu golmana Peterky na našem kontě po druhé třetině svítila pořát nula. Ve třetí třetině se na soupeři projevila kratší předsoutěžní příprava kterou měli o 3 týdny kratší než my.Soupeři docházela „šťáva a takřka celá poslední třetina se odehrála ve třetině soupeře, který se k nám do pásma dostával jen sporadicky a tak není divu, že kluci vyhráli tuto třetinu 5:0. Kluci si zaslouží za předvedený výkon pochvalu.
KROMĚŘÍŽ B – MLD HC UH  6:3
Sestava: Peterka, Hurdes, Hrabec, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hendrych, Podešva, Zatloukal, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Vávra
Góly: Zalubil 2 , Hendrych
V neděli mladší dorost odcestoval do Kroměříže kde s B týmem prohrál 6:3. Nedělní zápas pro nás začal velmi slibně , kdy jsme soupeře zaskočili dobrou hrou , kterou jsme navíc dokázali zůročit v tříbrankové vedení po první třetině a mohlo se tak zdát, že zápas budeme mít pod kontrolou. Opak byl však pravdou domácí vystřídali golmana, který se pro nás stal nepřekonatelnou zdí. Naopak jsme to byly my co dvakrát ve druhé třetině inkasovali a tak se odcházelo po druhé třetině do kabin  za stavu 2:3. Do třetí třetiny soupeř změnit i taktiku a začal vysouvat své utočníky do brejků na což naši obránci i přes naše důrázné upozorňování nebyly schopni reagovat a samozdřejmě pro nás došel trest v podobě dvou rychlých gólů a otočení výsledku v prospěch domácího mužsta. O této chvíle nás začal soupeř jednoznačně přehrával a když nám přidal ještě dva góly bylo jasné, že body z Hanácka tentokrát nepřivezeme. Kluci zápas takticky vůbec nezvládli což je opravdu škoda.
Nemůže se nám stávat v takto vyrovnané soutěži, že ztratíme tříbrankové vedení to by nás v konečném účtování mohlo hodně mrzet. Mělo by to byt pro nás velké ponaučení do příštích zápasů.