HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ   2:6

Sestava: Kubík, Petrka, Zatloukal, Šobáň, Rusňák, Hrabec, Šmíd, Vranec, Vítek, Michalec, Flora, Zalubil, Macharáček, Hendrich, Vyoral, Buráň

Góly: Zalubil, Šmíd

Asistence: Vranec, Hendrich

Ve středu starší dorostenci na domácím ledu přivítali Valašské Meziříčí. Od začátku se hrál rychlý pohledný hokej z obou stran. V polovině třetiny jsme šli zásluhou Zalubila do vedení. Naše vedení ovšem trvalo jen tři minuty neboť i hosté se trefili za záda domácího golmana Kubíka a bylo srovnáno na 1:1 a za tohoto stavu se odcházelo i do kabin. Do druhé třetiny jsme nastoupili lajdácky nebruslili jsme byly jsme nedůrazní, nedokázali jsme pokrývat hráče před vlastní bránou a inkasovali tak 3 branky všechny z dorážek, kdy jsme nechali úplně volného soupeřova hráče před vlastní bránou. V závěru druhé třetiny se naše hra výrazně zlepšila, dokázali jsme si vytvořit několik vyložených brankových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali využit. Ve třetí třetině jsme pokračovali v dobré hře, ale bohužel ve špatné produktivitě. Naopak hosté z minima vytěžili maximum a přidali ještě dva góly. V samotném závěru utkání ještě korigoval brankou nepříznivý výsledek Šmíd.

Previous articleMladší žáky Ostroh v derby přestřílel
Next articleStarší žáci si na vítězství musí ještě počkat i v dalším kole doma podlehli Kroměříži