Sedm banánů Brumovu Bylnici po parádním výkonu

Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice 7:1
(1:0.3:0,3:1)

Branky a asistence domácích: Čechmánek (Mimochodek, Witoš), Macháň (Čechmánek), Střítezský (Mimochodek, Witoš), Čechmánek (Valda, Vaščák), Bezděk (Stašek), Stašek bez asist. a Bezděk (Hlůšek, Stašek)

V sobotu nastoupil na vlastním ledě náš dorost k dalšímu utkání nadstavby ligy dorostu proti Brumovu – Bylnici. Od první minuty utkání se naši chlapci do svého soupeře patřičně zakousli a byli jasnými pány na ledě. Hosté se dostávali jen výjimečně do nebezpečných brejků, s těmi si ale s bravurou poradil jistý Michal Hendrych v brance. Z našich střel se ale přeci jen jedna ujala a byl to Jakub Čechmánek, který zakončil krásnou střelou nad rameno bezmocného brankáře Špota akci po ose Mimochodek, Witoš, Čechmánek. Po dvaceti minutách tak vedli domácí 1 : 0.

Ve druhé části výkon našich hochů ještě gradoval a byla to doslova střelnice na branku Brumova. Naši kluci soupeřova golmana zasypali celkem 26 střelami, z nichž se ujali tři. Soupeřovu síťku v brance postupně rozvlnili Jirka Střítezský (první gól po zlomenině nohy), Honza Macháň a podruhé v utkání Jakub Čechmánek. Po druhé části naši dorostenci zcela zaslouženě vedli již 4:0.

Poslední třetina začala lépe pro hosty, kteří proměnili jeden z nebezpečných brejků hned ve 41. minutě a snížili na rozdíl tří branek. Jestli si hosté chvilku mysleli, že mohou se zápasem ještě něco udělat, tak přítrž těmto nadějím udělal hned o minutu později Martin Bezděk po přihrávce Tomáše Staška a upravil na 5:1 pro Hradišťany. Od tohoto momentu už byl na ledě jen jeden tým a to tým domácích, který do konce zápasu ještě přidal dvě trefy do černého. Jejímiž autory byli Tomáš Stašek a podruhé v tomto duelu Martin Bezděk. Konečný výsledek tak byl 7 : 1 pro naše chlapce, kteří soupeři skutečně nedarovali ani metr vlastního kluziště a jasně v tomto utkání dominovali.