Rozlosování Ligy dorostu ve skupině o postup do extraligy

Našemu ligovému dorostu se pod vedením trenérů Mojmíra Nečase a Miry Hlůška podařilo úspěšně vyhrát základní skupinu. V individuálním bodování celé skupiny vyhrál náš talent Patrik Volas s bilancí z 8 zápasů vstřelil 10 gólů a měl další 7 asistencí. Na třetím místě byl Tomáš Stašek (9+6), na pátém Martin Bezděk (7+4). Střídavě do zápasů nastupovali i dorostenci ze Zlína Jakub Valda, Jakub Čechmánek… a nově i Matyáš Horský, kteří svými výkony výborně podpořili úspěšný vstup do sezóny.

Do dalších bojů postoupilo na Moravě 9 týmů, které se v tříkolovém systému poperou o první příčku, která zajišťuje kvalifikaci o extraligu pro příští sezónu. Přejeme družstvu dorostu hodně úspěchů i sportovního štěstí v této náročnéí soutěži.

Liga dorostu - skupina o postup

DenDatumZačátekZSDomácíHostéStav
So02.11.201910:00KMHK KroměřížHC Brumov-Bylnice7:1
So02.11.201911:15UHCM Warriors BrnoPolsko U164:5
So02.11.201911:15UHHC Uherské HradištěHC Orlová6:3
So02.11.201916:00BVHC Lvi BřeclavHokejový klub Opava s.r.o.6:4
Ne03.11.201910:00ORHC OrlováHK Kroměříž3:1
Ne03.11.201914:45UHCM Warriors BrnoSK H.Slavia Třebíč3:2sn
Ne03.11.201916:00OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské Hradiště0:2
Ne10.11.201909:30KMHK KroměřížHokejový klub Opava s.r.o.2:4
Ne10.11.201910:00BBHC Brumov-BylniceHC Orlová2:3
Ne10.11.201913:30BVHC Lvi BřeclavSK H.Slavia TřebíčKontumace
St13.11.201917:15BVPolsko U16HC Lvi Břeclav2:4
15.11.201917:30TRSK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště5:1
So16.11.201910:00KMPolsko U16HK Kroměříž7:2
So16.11.201911:15UHCM Warriors BrnoHC Lvi Břeclav3:0
So16.11.201916:45OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Brumov-Bylnice5:3
Ne17.11.201909:00ORHC OrlováHokejový klub Opava s.r.o.4:2
Ne17.11.201910:30BBHC Brumov-BylnicePolsko U162:3
Ne17.11.201911:15UHHC Uherské HradištěHCM Warriors Brno5:4
Ne17.11.201912:00KMHK KroměřížSK H.Slavia Třebíč2:9
22.11.201918:30UHCM Warriors BrnoHC Brumov-Bylnice2:3
So23.11.201910:00ORPolsko U16HC Orlová7:1
So23.11.201910:15BVHC Lvi BřeclavHC Uherské Hradiště7:6sn
So23.11.201911:15TRSK H.Slavia TřebíčHC Brumov-Bylnice9:3
So23.11.201914:15UHCM Warriors BrnoHK Kroměříž5:1
Ne24.11.201909:30KMHK KroměřížHC Lvi Břeclav7:4
Ne24.11.201910:00ORHC OrlováSK H.Slavia Třebíč4:7
Ne24.11.201915:00OPHokejový klub Opava s.r.o.Polsko U162:7
29.11.201917:00BVHC Lvi BřeclavHC Brumov-Bylnice6:4
So30.11.201912:30UHHC Uherské HradištěPolsko U164:5sn
Ne01.12.201910:30UHCM Warriors BrnoHC Orlová6:2
Ne01.12.201912:30TRSK H.Slavia TřebíčHokejový klub Opava s.r.o.8:2
Ne01.12.201912:30UHHC Uherské HradištěHK Kroměříž5:4
06.12.201918:30UPolsko U16HCM Warriors Brno4:5sn
So07.12.201909:00BBHC Brumov-BylniceHC Uherské Hradiště4:3sn
So07.12.201912:30TRPolsko U16SK H.Slavia Třebíč3:4sn
So07.12.201913:00ORHC OrlováHC Lvi Břeclav2:4
So07.12.201913:30OPHokejový klub Opava s.r.o.HCM Warriors Brno2:8
Ne08.12.201910:30BBHC Brumov-BylniceHK Kroměříž5:4
Ne08.12.201917:15OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Lvi Břeclav3:7
Čt12.12.201917:30ORHC OrlováHC Uherské Hradiště3:7
So14.12.201911:15TRSK H.Slavia TřebíčHCM Warriors Brno2:4
Ne15.12.201910:00KMHK KroměřížHC Orlová5:4
Ne15.12.201911:30BVHC Lvi BřeclavPolsko U166:5sn
Ne15.12.201916:45UHHC Uherské HradištěHokejový klub Opava s.r.o.6:1
So21.12.201911:15TRSK H.Slavia TřebíčHC Lvi Břeclav7:3
So21.12.201913:00OPHokejový klub Opava s.r.o.HK Kroměříž6:7sn
So21.12.201913:15ORHC OrlováHC Brumov-Bylnice5:2
Ne22.12.201910:00KMHK KroměřížPolsko U163:7
Ne22.12.201916:15BBHC Brumov-BylniceHokejový klub Opava s.r.o.7:2
So04.01.202011:30UHPolsko U16HC Uherské Hradiště6:5sn
Ne05.01.202010:30BBPolsko U16HC Brumov-Bylnice4:2
Ne05.01.202011:30TRSK H.Slavia TřebíčHK Kroměříž5:1
Ne05.01.202015:00UHCM Warriors BrnoHC Uherské Hradiště1:2
Ne05.01.202015:45OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Orlová5:3
Čt09.01.202017:00UOHC Uherské HradištěSK H.Slavia Třebíč3:6
Ne12.01.202009:30KMHK KroměřížHCM Warriors Brno4:9
Ne12.01.202010:00ORHC OrlováPolsko U164:6
Ne12.01.202014:30BBHC Brumov-BylniceSK H.Slavia Třebíč1:2sn
Ne12.01.202016:15UHHC Uherské HradištěHC Lvi Břeclav2:4
17.01.202017:00BVHC Lvi BřeclavHCM Warriors Brno5:6
So18.01.202010:00BVHC Lvi BřeclavHK Kroměříž10:6
So18.01.202011:15TRSK H.Slavia TřebíčHC Orlová9:2
So18.01.202013:30BBHC Brumov-BylniceHCM Warriors Brno2:3
So18.01.202014:00OPPolsko U16Hokejový klub Opava s.r.o.5:0
24.01.202018:00BBHC Brumov-BylniceHC Lvi Břeclav4:6
So25.01.202013:00BVHC Lvi BřeclavHC Orlová6:3
Ne26.01.202012:00KMHK KroměřížHC Uherské Hradiště5:2
Ne26.01.202013:00ORHC OrlováHCM Warriors Brno1:8
Ne26.01.202016:00OPHokejový klub Opava s.r.o.SK H.Slavia Třebíč2:6
So01.02.202011:00UHHC Uherské HradištěHC Brumov-Bylnice4:2
So01.02.202011:15TRSK H.Slavia TřebíčPolsko U163:5
Ne02.02.202010:30UHCM Warriors BrnoPolsko U163:1
Ne02.02.202012:00KMHK KroměřížHC Brumov-Bylnice10:4
Ne02.02.202012:30UHHC Uherské HradištěHC Orlová4:5sn
So08.02.202011:30TRSK H.Slavia TřebíčHCM Warriors Brno6:2
So08.02.202013:15BVHC Lvi BřeclavHokejový klub Opava s.r.o.11:4
Ne09.02.202010:00ORHC OrlováHK Kroměříž4:2
Ne09.02.202016:15OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Uherské Hradiště2:6
Út11.02.202016:30BVPolsko U16HC Lvi Břeclav9:4
14.02.202012:00BBHC Brumov-BylniceHC Orlová7:1
So15.02.202010:00KMHK KroměřížHokejový klub Opava s.r.o.15:1
So15.02.202011:15UHHC Uherské HradištěPolsko U163:5
Ne16.02.202009:30KMPolsko U16HK Kroměříž4:5sn
Ne16.02.202011:30TRSK H.Slavia TřebíčHC Uherské Hradiště10:2
Ne16.02.202014:00OPHokejový klub Opava s.r.o.HC Brumov-Bylnice2:6
So22.02.202017:15UHHC Uherské HradištěHCM Warriors Brno5:6
Ne23.02.202009:30KMHK KroměřížSK H.Slavia Třebíč4:7
Ne23.02.202010:00ORHC OrlováHokejový klub Opava s.r.o.5:3
So29.02.202016:00UHCM Warriors BrnoHC Lvi Břeclav4:5sn
Ne01.03.202011:30TRSK H.Slavia TřebíčHC Brumov-Bylnice6:4
Ne01.03.202015:00UHCM Warriors BrnoHK Kroměříž7:0
Út03.03.202017:00BVHC Lvi BřeclavSK H.Slavia Třebíč3:4sn
So07.03.202010:00KMHK KroměřížHC Lvi Břeclav4:12
So07.03.202010:30OPHokejový klub Opava s.r.o.Polsko U165:4sn
So07.03.202011:15BBHC Brumov-BylniceHCM Warriors Brno6:1
So07.03.202012:30ORHC OrlováSK H.Slavia Třebíč3:1
Ne08.03.202011:30TRSK H.Slavia TřebíčHokejový klub Opava s.r.o.5:1
Ne08.03.202012:30UHHC Uherské HradištěHK Kroměříž5:3
Ne08.03.202013:00BVHC Lvi BřeclavHC Brumov-Bylnice7:3
Ne08.03.202014:45UHCM Warriors BrnoHC Orlová5:4
St11.03.202016:30ORPolsko U16HC OrlováPřipraveno
Čt12.03.202017:15BVHC Lvi BřeclavHC Uherské HradištěPřipraveno
13.03.202017:30BBHC Brumov-BylnicePolsko U16Připraveno
13.03.202018:30UHCM Warriors BrnoHokejový klub Opava s.r.o.Připraveno
So14.03.202010:00ORHC OrlováHC Lvi BřeclavPřipraveno
Ne15.03.202009:00BBHC Brumov-BylniceHC Uherské HradištěPřipraveno
Ne15.03.202011:30TRPolsko U16SK H.Slavia TřebíčPřipraveno
Ne15.03.202011:45OPHokejový klub Opava s.r.o.HCM Warriors BrnoPřipraveno
  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Slovenian -> Czech…
    • Create a new word list…
  • Copy