Poklidná výhra ve Znojmě

ole

HC Orli Znojmo — Dorost HCUH 3:7
(1:2,1:2,1:3)

Branky a asistence: Pippal (Čechmánek), Stašek (Mimochodek, Hlůšek), Volas (Stašek), Jelének (Žák), Stašek (Hlůšek, Bezděk), Čechmánek (Volas) a Witoš (bez asistence)

V neděli 13.1. naši dorostenci sehráli další utkání na ledě Znojma. Ihned po úvodním vhazování se naši kluci nastěhovali do znojemské třetiny, ale po zaváhání na modré čáře se ve 30. sekundě řítil znojemský hráč sám na brankáře Mračka a vstřelil první branku utkání. Naštěstí se hosté nesesypali, ale naopak je tento inkasovaný gól ještě více nabudil a začal kolotoč šancí a pohledných akcí v obranném pásmu Znojma. Do konce první periody už naši hoši otočili vývoj skóre ve svůj prospěch v poměru 1:2, když do černého mířili Vojta Pippal a Tom Stašek.

Ve druhé dvacetiminutovce pokračovala místy až drtivá  převaha Hradišťanů, jen je škoda, že se podařilo i v této části utkání opět vstřelit jen 2 branky, o které se postarali Viktor Jelének (jeho první branka v kategorii dorostu!) a Patrik Volas. Poměr střel ve 2. třetině byl 8:21 pro Uherské Hradiště!!! Stav po čtyřiceti minutách tak byl „jen“ 2:4 pro naše hochy.

Třetí část nabídla už vyrovnanější hokej, ale paradoxně z tohoto vcelku vyrovnaného průběhu třetí třetiny hosté vytěžili nejvíce vstřelených branek a vyhráli tak poslední dvacetiminutovku poměrem 3:1. Úspěšnými střelci za HC UH byli Adam Witoš, Jakub Čechmánek a podruhé v utkání Tomáš Stašek. Utkání ve Znojmě tak naši dorostenci dovedli do vítězného konce v poměru 3:7.

Poměr střel  30:51

Nejlepší hráči: Tomáš Stašek, Viktor Jelének

Previous articleNEUVĚŘITELNÁ show v Německu: úchvatné choreo a 47 tisíc fanoušků