HK KROMĚŘÍŽ – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   4:5   PO SN

Sestava: Horák, Peterka, Hrabec, Pírek, Hromada, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hendrych, Podešva, Kužílek, Hurdes, Bouček, Dohnal, Jenáček

Góly: Podešva 2, Zalubil, Hendrych, Bouček

Asistence: Jenáček, Hromada, Hendrych, Dohnal

V sobotu mužstvo dorostu odcestovalo na led Kroměříže. Do zápasu jsme nastoupili v plné sestavě posílení o hráče z extraligového Vsetína Horáka, Pírka a Jenáčka, kteří mají u nás střídavý start. Věděli jsme, že tento zápas bude velmi těžký neboť Kroměříž má dobře zorganizovanou hru a mužstvo je velmi disciplinované. Do utkání jsme vstoupili dobře a už v šesté minutě jsme šli zásluhou Boučka do vedení. Domácí se z gólu, ale rychle vzpamatovali a ještě do konce třetiny otočili stav utkání na 2:1. V druhé třetině jsme začali hrát nedisciplinovaně, kopili jsme spoustu individuálních chyb a jen zásluhou výborně chytajícího Horáka přidali domácí jen jednu branku. Na konci druhé třetiny jsme zásluho Hedricha snížili 3:2 což kluky nakoplo do třetí, ale bohužel znovu jsme vytvořili hrubou chybu ve středním pásmu po které jsme inkasovali 4 gól a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí v následující minutě se dostali do přečíslení dva na jednoho Zalubil z Hromadou a po výborně provedené akci první jmenovaný snížil na 4:3. Do hry se vložil i rozhodčí , který nás dvakrát velmi přísně poslal na trestnou lavici. Kluci do konce zápasu dali opravdu všechno a jejich bojovnost jim byla odměněna vyrovnávacím gólem 6 minut před koncem zápasu. O tom kdo si připíše více bodů museli tedy rozhodnout až samostatné nájezdy v , kterých potvrdil své extraligové zkušenosti golman Horák , který nedal domácím střelcům šanci. A naopak Podešva prokázal své střelecké umění kdy střelou pod víko nedal domácímu golmanovi šanci. Kluky musím opět hodně pochválit za bojovnost a i když se jim v zápase nedařilo tak, že zápas nevzdali a dovezli z Hanácka 2 body.

Previous articleVítězná píseň dorostu opět zněla..(nové fotky)