Galapředstavení dua „Čeman“ a „Paťa“

HK Kroměříž — Dorost HCUH  3 : 8 ( 1 : 2, 1 : 4, 1 : 2 )

Branky HC UH.Hradiště:  Čechmánek (Volas), Volas (Čechmánek), Čechmánek (Volas), Volas (Čechmánek), Čechmánek (Volas), Čechmánek (Volas), Volas bez asist. a Jícha (Witoš)

V neděli sehrál náš dorost další utkání na ledě HK Kroměříž. Začátek utkání nezastihl naše chlapce v pohodě a snad čtyři minuty se nedostal z obranného pásma.A proto se domácí ujali už po třech minutách vedení.Avšak hned první návštěva v útočném pásmu domácích znamenala vyrovnání. Úspěšným střelcem byl Jakub Čechmánek po přihrávce Patrika Volase. Ve vyrovnaném prvním dějství pak obrat pro Hradišťany vystřelil Patrik Volas po akci Jakuba Valdy a Jakuba Čechmánka. 1 : 2 pro hosty byl stav po první třetině.
Druhou třetinu už naši hoši ovládli několikanásobně lépe a vyhráli ji 4 : 1, když náš „Čeman“ skóroval hned třikrát a „Paťa“ Volas jednou a vždy si na branky vzájemně přihráli.Stav po čtyřiceti minutách tak byl už 2 : 6 pro naše kluky.
Závěrečné dějství pak přineslo našim barvám další dvě trefy do černého, když úspěšnými střelci byli Patrik Volas a David Jícha. V poslední sekundě se domácí přeci jen podařilo korigovat na konečných 3 : 8 pro Uherské Hradiště.Nejlepšími hráči z našeho týmu tak jsou Jakub Čechmánek (4 branky a 2 asistence) a Patrik Volas (3 branky a 4 asistence).

Previous articleHrát jen 40 minut nestačí
Next articlePřijďte v úterý 22.1.2019 16:30 na Zimní stadion v Uherském Hradišti na akci Týden hokeje