(4:0,3:0,2:2)

Branky Uh. Hradiště
Hlůšek ( Bezděk, Jelének), Mimochodek ( Valda, Pippal), Volas ( Kaláč), Stašek ( Hlůšek, Bezděk), Volas ( Kaláč), Bezděk ( Vaščák, Žák), Kaláč ( Volas), Bezděk ( Žák), Žák ( Valda, Macháň)

Sestava Uh.Hradiště:  Hendrych ( 30. Mraček), Valda – Man, Vaščák – Jelének, Pippal – Žák – Novák,  Bezděk – Hlůšek – Stašek ( od 30. Vogl), Macháň – Volas – Kaláč, Mištúrik ( od 4. Střítezský – Witoš – Mimochodek

V sobotu náš dorost nastoupil na domácím ledě proti Frýdku-Místku. Prvních deset minut utkání neodpovídalo tomu, že bodový rozdíl mezi oběma týmy činil propastných 29 bodů, hra byla oboustranně opatrná. Až od 11. minuty naši chlapci přišpendlili  svého soka v obranné třetině. A ihned poté se skóre poprvé měnilo, První branku Uh.Hradiště vsítil Adam Hlůšek, po přihrávkách Martina Bezděka a Viktora Jelénka – 1:0. O dvě minuty později už to bylo 2:0, když při přesilové hře vystřelil od modré čáry Jakub Valda, jeho střelu tečoval Vojta Pippal a do sítě dorazil Štěpán Mimochodek. V 17. minutě zvyšoval na 3:0 Patrik Volas, když zúročil přihrávku Filipa Kaláče. Ve 20. minutě uzavřel účet první třetiny Tomáš Stašek, u této branky si připsali asistence Martin Bezděk a Adam Hlůšek – 4:0.

Ve druhé části pokračovala nad děním na ledě nadvláda domácích a ve 22. minutě se střelecky prosazuje Patrik Volas a využívá kombinaci s Filipem Kaláčem – 5:0. V polovině utkání zvyšoval na 6:0 Martin Bezděk při dvojnásobné  početní výhodě domácích a těžil z kombinace s Matyášem Vaščákem a Martinem Bezděkem Ve 33. minutě se Hradišťané prosazují i v oslabení, když brejk dvojice Volas, Kaláč, zakončuje druhý jmenovaný ukázkovým blafákem brankáři mezi betony – 7:0.

V poslední periodě se přeci jen začínají prosazovat i hosté, když polevení důrazu v obraně bylo u našich viditelné a několikrát také řádně vyzkoušeli Matyáše Mračka. Ten ve 30. minutě vystřídal Michala Hendrycha, protože o osudu utkání již bylo jasno. Ve 46. minutě hosté upravují na 7:1. V 53. minutě přidává svoji druhou trefu v utkání Martin Bezděk za asistence Alana Žáka – 8:1. Už za další minutu přidává další zásah Alan Žák po přihrávkách Jana Macháně a Kuby Valdy – 9:1. V poslední sekundě utkání ještě hosté dotlačili kotouč přes betony našeho brankáře do sítě a upravují na konečných 9:2.

Nej hráči: Martin Bezděk, Filip Kaláč, Patrik Volas

Previous articleDorost schytal v Brumově osmičku!