Dorost znovu na vítězné vlně, tentokrát dovezl body z Kopřivnice

ČERNÍ VLCI – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ       0:8

Sestava: Petrka, Nowak, Hrabec, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hendrich, Podešva, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Havlík, Pochylý, Skřivánek

Góly: Zalubil 4, Havlík 2, Podešva, Dohnal

Asistence: Frolek 4, Bouček

Ve čtvrtek mladší dorost odcestoval na zápas do Kopřivnice. Výborně nám vyšel vstup do začátku zápasu a už v první minutě jsme se brankou Havlíka dostali do vedení. Bohužel to, ale bylo v první třetině z naší strany vše. Naše hra byla neurovnaná se spoustou nepřesností v nahrávce, alibisticky jsme se zbavovali puku což připomínalo spíš hokej na rybníku jak ligový zápas. V kabině po první třetině jsme si důrazně řekli, že takto pokračovat určitě nebudem a vrátíme se k hokeji , který trénujeme a který umíme. Od první minuty druhé třetiny bylo na klucích vidět zlepšení, začali mít větší radost ze hry, vytvářeli pěkné hokejové kombinace a soupeře k nám do obraného pásma pouštěli jen sporadicky a tak nebylo divu že v druhé třetině přidali 3 branky. No a když ve třetí třetině ještě 4 konečný výsledek byl jednoznačný 0:8 stejně jak 2 a 3 třetina. Kluky musím za dvě třetiny hry pochválit.

Previous articleProhrou v Břeclavi si muži zavřeli postupovou cestu do play-of
Next articleDorost s Prostějovem v závěru zápasu neudržel vedení a nakonec prohrál na samostatné nájezdy