Dorost výhrou v posledním zápase se Znojmem zpečetil postup mezi 6 nejlepších týmů Moravy v lize

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC JESTŘÁBY PROSTĚJOV     11:5

Sestava: Horák, Peterka, Hurdes, Hromada, Zalubil, Frolek, Šabršula, Vyoral, Podešva, Hendrych, Baďura, Pírek, Kužílek, Fuga, Dohnal, Bouček, Pospíšil, Havlík

Góly: Hromada 4, Šabršula 4, Zalubil, Podešva, Frolek

Asistence: Pírek 2, Podešva 2, Vyoral 2, Kužílek, Šabršula

Mužstvo mladšího dorostu v sobotu nastoupilo na domácím ledu k poslednímu a zároveň rozhodujícímu zápasu základní části soutěže o postup do nástavbové skupiny proti Znojmu.Po třech předešlých prohraných zápasech jsme měli na hosty ze Znojma jen dvoubodový náskok a tak jsme museli uhrát alespoň bod abychom postoupili.Do zápasu kluci nastoupili zodpovědně a od první minuty bylo vidět, že chuť po vítězství je velká. Kluci výborně bruslili, napadali soupeře hluboko v jejich obraném pásmu, byly důrazní v osobních soubojích a hráči Znojma se jen těžko dostávali k nám do pásma. Odměnou za dobrou hru nám bylo tříbrankové vedení po první třetině. Ve druhé třetině jsme hru ještě zlepšili a hlavně po dlouhé době se nám podařilo využit většinu gólových šancí a tak jsme odcházeli do kabin po druhé třetině  pro nás za velmi příznivého stavu 9:1. I přesto, že do třetí třetiny jsme nastoupili trestuhodně nekoncentrovaně a během prvních pěti minut jsme si nechali dat 4 góly a dovolili tak soupeři snížit až na 9:5 jsme si závěr utkání pohlídali a ještě dvěma brankami pečetili své vítěství v poměru 11:5. Klukům za výborně odehraný zápas patří obrovská pochvala a velká gratulace k postupu do skupiny mezi nejlepších 6 týmu ligy mladšího dorostu na Moravě. V této skupině se utkáme s týmy Černí Vlci Rožnov Pod Radhoštěm, Brumov Bylnice, Poruba, Prostějov a Kroměříž. Vítěz skupiny bude hrát baráž o postup do extraligy mladšího dorostu.K velké gratulaci celému týmu k postupu se jménem klubu připojuje i předseda  klubu Miroslav Stavjaňa.