Sestava

Peterka, Hrabec, Hurdes, Zalubil, Frolek, Pochylý, Šabršula, Vyoral, Hednrych, Podešva, Baďura, Zatloukal, Kužílek, Fuga, Bouček, Dohnal, Kočica, Sobek, Pospíšil

Góly

Podešva, Šabršula, Hednrych, Frolek

K poslednímu přípravnému utkání hráči mladšího dorostu odcestovali na led Kroměříže. Kluci do zápasu vstoupili vlažně a takřka celou první třetinu si připadali jako na kolotoči což se odrazilo i na výsledku po první třetině kdy jsme prohrávali 3:1. Do druhé třetiny už kluci naskočili zodpovědněji více bruslili, napadali soupeře hluboko v jejich obraném pásmu a dobře jsme měli pokryté i střední pásmo což začalo dělat soupeři velké problémy při zakládání útoků. V polovině druhé třetiny nám byla soupeřem nabídnuta přesilová hra, kterou bleskurychle využil bombou od modré Šabršula. Tento gól soupeře tak zmrazil , že po zbytek třetiny byl jak na kolotoči on. Kluci správně vyhodnotili , že teď je ten moment kdy je potřeba zvýšit obrátky na maximum a výsledek otočit na svou stranu což se taky stalo a po druhé třetině jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem 3:4.Náskok mohl byt pro nás ještě o něco veselejší kdyby benjamínek Pochylý proměnil dva samostatné nájezdy.

V poslední třetině měli opět domácí o malinko více ze hry a jen zásluhou výborně chytajícího golmana Peterky jsme drželi těsné vedení. Ovšem pět minut před koncem Dohnal zbytečně fauloval a soupeř nás za to potrestal gólem v přesilové hře. Testuhodné zaváhání čtveřice bránících hráčů kdy máme třikrát puk na hokejce a nejsme schopni ho dostat z obranného pásma. No a když ani 2 minuty před koncem Podešva netrefil prázdnou bránu skončil zápas nerozhodně 4:4. Kluky musím pochválit hlavně za druhou třetinu kde předváděli dobrou hru a ukázali, že do soutěže jsou dobře připraveni a když budou pokračovat v těchto výkonech mohli by jsme znovu postoupit do té lepší skupiny play-of ve kterém se hraje o postup do extraligy.