Dorost prohrou s posledníma Boskovicema si hodně zkomplikoval postupovou cestu

HC BOSKOVICE – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ    9:3

Sestava: Rachůnek, Hurdes, Hromada, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Hendrych, Podešva, Zatloukal, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Baďura

Góly: Zalubil 2, Podešva

Asistence: Hendrych, Frolek

Po náročném utkání v sobotu s Kroměříží jsme v neděli brzo ráno odcestovali k zápasu do Boskovic. Brzké vstávání a krátký odpočinek byl na hráčích znát od první minuty zápasu, ale i přesto jsme měli více ze hry my. Vytvořili jsme si několik dobrých brankových příležitostí, které jsme bohužel nedokázali využit a tak to byl domácí tým, který se dostal po druhé v zápase do naší třetiny a z první střeli šel do jednobrankového vedení. První třetinu jsme tedy prohráli 1:0. V druhé třetině byl scénář hry stejný, my jsme tlačili soupeře, ale bohužel bez brankového efektu. Domácí hráči hráli antihokej kdy jednoduše vyndávali puky do středního pásma kde je sbíral vystrčený hráč za našima obráncema a podstatě každá návštěva v našem obraném pásmu znamenala gól. Po druhé třetině jsme odcházeli do kabin za stavu 4:1. Ve třetí třetině byla vidět na klucích velká snaha o otočení stavu utkání, ale čím větší snaha byla tím křečovitější bylo zakončení, několikrát jsme netrefili prázdnou bránu, neproměnili jsme několik samostatných nájezdů. Naopak soupeř pokračoval ve 100% využití svých gólových i nególových příležitostí a tak konečné skóre 9:3 bylo pro nás více jak tristní, vždyť poměr střel byl 36:15 v náš prospěch!!! Prohrou s posledním celkem v tabulce a dvěma prohranýma předchozíma zápasy s Technikou Brno a Kroměříží jsme si definitivně zkomplikovali postupovou cestu. Rozhodující zápas sehrajeme v sobotu 5.12.2015 na domácím ledu v 11.15 hod. ze Znojmem na které máme dvoubodový náskok. Kalkulace je jasná v případě prohry nepostupujem a zůstáváme po zbytek sezony mezi „slabšími“ týmy v případě výhry postupujeme do nádstavbové části o postup do extraligy. Věřím, že se na zápas dobře připravíme a kluci odevzdají na ledě maximum proto abychom ze zápasu vyšli vítězně.

Previous articleDorost doma nestačil na Kroměříž o prohře rozhodla nedisciplinovanost jednotlivců