HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – SHK HODONÍN     7:3

Sestava: Horák, Peterka, Hrabec, Hurdes, Zalubil, Pochylý, Šabršula, Podešva, Hendrych, Baďura, Pírek, Kužílek, Fuga, Dohnal, Bouček, Havlík

Góly: Podešva 4, Pochylý 2, Pírek

Asistence: Bouček, Zalubil, Baďura, Vyoral

Mužstvo mladšího dorostu v úterý přivítalo na domácím ledu mužstvo Hodonína. Kluci vstoupili do utkání velmi dobře a od první minuty dávali najevo hostům z Hodonína, že budou bojovat o každý milimetr ledu. Znovu jsme k soupeři rychle přistupovali a napadali hluboko v jejich obraném pásmu, kde kluci byly opravdu hodně důrazní a měli jsme tak spoustu vybojovaných puků z kterých jsme se po pěkných kombinacích dostávali do gólových šancí. Soupeř se k nám do třetiny dostával jen zřídka neboť i když jsme udělali chybu v útočném pásmu stačili jsme soupeře dobrusli a nepustit ho tak do vážnější gólové příležitosti. Proto jsme taky odcházeli do kabin za velmi příznivého stavu 3:0. Ve druhé třetině byl pohled na hru úplně stejný s tím, že jsme ještě dva góly přidali. Soupeři se taky podařilo vstřelit branku a tak stav po dvou třetinách byl 1:5. Do poslední třetiny kluci bohužel nastoupili opět pod vědomím „vysokého“ náskoku malinko lajdácky a hosty nechali snížit na rozdíl dvou branek. Až po důrazném upozornění hráčů na střídačce, že zápas ještě neskončil se jejich výkon znovu zlepšil a dvěma vstřelenými brankami rozhodli zápas ve svůj prospěch. Kluci předváděli dobrý rychlý hokej ze spoustou pěkných kombinací jak při zakládání útoků, tak přečíslováním hostů v útočné třetině. Klukům za hru i bojovnost a přístup k tréninku patří velká pochvala a velkou odměnou je jim postavení v tabulce neboť po tomto vyhraném zápase se usadili na  1. místě a jsou tak novými lídry tabulky skupiny východ.