Dorost o víkendu kraloval

Dorost zvládl přímý souboj o 2. místo!!!

Dorost HCUH — HC Frýdek-Místek  5:2 (1:0,2:1,2:1)

Stašek (Hlůšek), Macháň (Mimochodek, Witoš), Hlůšek (Bezděk), Volas (Stašek)

Už před utkáním bylo jasné, že pokud si chtějí dorostenci uchovat naději na postup a skončit v tabulce nejhůře na druhém místě, musí dnes nutně bodovat. Také tomu odpovídala hra v první periodě. Nervozita na domácích byla očividná, přesto se šlo do kabin za stavu 1:0 pro Hradiště.

Od druhé třetiny bylo najednou hradišťských plné hřiště, spousta šancí a bylo jen otázkou času, jak dlouho budou frýdečtí odolávat. Po 40 minutách tak na ukazateli skóre svítil stav 3:1 pro domácí.

Ve stejném duchu pokračovala i třetí třetina a naši dorostenci s přehledem dokráčeli k vítězství 5:2 a vystřídali tak svého dnešního soupeře na druhém místě tabulky.

Dorost HCUH — Černí vlci  6:1 (2:0,1:0,3:1)

Volas (Novák), Hlůšek (Bezděk), Stašek (Bezděk), Kaláč (Volas), Witoš a Hlůšek (Bezděk, Stašek)

K utkání proti Kopřivnici nastoupili naši dorostenci zodpovědně, vědomi si prohry v prvním vzájemném  utkání na soupeřově ledě (4:5). Od začátku diktovali tempo hry a soupeře vlastně do žádné šance nepustili. Konto hostujícího brankáře zatížili dvěma brankami.

Druhá třetina byla poznamenána několika zbytečnými fauly domácích a proto se náš dorost těžce dostával do správného herního tempa. Přesto soupeřovi přesilovky ubránil a navíc přidal třetí branku.

Ve 4. minutě poslední části dali naši dorostenci čtvrtou branku a o zápase bylo v podstatě rozhodnuto. Skóre utěšeně narůstalo, byla jen škoda, že v předposlední minutě soupeř snížil a brankář Mraček tak přišel o čisté konto

Previous articleMuži doma prohráli, dorost těžce vydoloval ve Valašském Meziříčí vítězství, žáci si s Kroměříží poradili