39

Dorost HCUH — HC Brumov – Bylnice
1:3 (1:0,0:2,0:1)

Branka a přihrávka: Volas (Stašek)

Ve druhém kole nadstavbové části, čekal na naše dorostence těžký soupeř z Brumova – Bylnice. V první třetině byla na našich hokejkách znát nervozita a z toho pramenilo mnoho nepřesností. Hosté pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. Několikrát naše chlapce zachránil výtečný brankář Hendrych. I přesto, se domácí ujali vedení brankou Patrika Volase.

Ve druhé třetině naši dorostenci zlepšili pohyb a hned se dostavily i naše velké šance, které jsme bohužel nevyužili. Za to nás soupeř tvrdě potrestal, ačkoliv jsme ubránili dlouhé oslabení 3 proti 5, tak se soupeř přece jen dočkal vyrovnání a v předposlední minutě druhé části dokonce strhl vedení na svou stranu.

Do třetí části vlétli naši dorostenci s velkým odhodláním vzít si vedení zpět, ale výsledkem mnoha brankových příležitostí byly jen dvě nastřelené tyčky brumovské branky. Dvě minuty před koncem začalo pro domácí power-play, ale ze tří vyhraných vhazování byly jen tři úspěšné zákroky brankáře soupeře. V závěrečné minutě při hře bez brankáře a pobytu v útočném pásmu Vilda Jakeš nepřesně přihrál na obránce a soupeřův útočník postupoval sám na prázdnou branku, tudíž bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. I přes velkou herní převahu naši dorostenci poprvé prohráli na domácím kluzišti s Brumovem 1:3. Už zítra ale budou mít příležitost na reparát na ledě Frýdku Místku.

Previous articleZe Znojma a s trikolorou na přilbách přivezl dorost všechny body
Next articleVe Frýdku zněla hradišťská haka (aktualizace)