Mladší dorost v náročné přípravě

Mužstvo mladšího dorostu prochází náročnou přípravou, kterou jsme zahájily 1.8 prvním tréninkem na ledě společně se sousedním Uherským Brodem. Každodenní trénink jak na ledě, tak na suchu byl poznat hned první zápas na domácím ledě proti Prostějovu, který jsme vyhráli 11:2. Do zápasu jsme nastoupili v kombinované sestavě Hradiště, Brod i přesto, že kluci spolu byli na ledě jen 14 dní, tak předváděli kombinační hokej s aktivním napadáním a dobrou hrou do zadu.Rychle přistupovali k soupeři a tím mu zabraňovali si vytvářet brankové příležitosti.

Góly: Krátký 3, který tu bude do vánoc působit na střídavý start z extraligového Přerova, Lasák 2 taky hráč extraligového Přerova, který nám bude do vánoc vypomáhat, Tischer 2, Kovář 1,Kadlic 2,Rusler 1.

Po zápase jsme odjeli na týdenní soustředění na Smraďavku, kde jsme dál pokračovali v náročném tréninkovém programu. Dopoledne jsme se věnovali suché přípravě a odpoledne jsme na kolech dojížděli trénovat na led. ˇ

Na konec soustředění jsme k poměření sil pozvali sestoupený z extraligy Hodonín.

I v tomto zápase kluci potvrdili chuť po vítězství a soupeře deklasovali 10:1. Za tento zápas nezbývalo než kluky pochválit.

Horší už to bylo při odvetě na ledě Prostějova, kde si hráči pod vidinou domácího vysokého vítězství mysleli, že to půjde samo a, že se snad při hokeji nemusí bruslit. A naopak soupeř předváděl aktivní hokej s dobrým bruslením a tím nás dostával pod tlak z čehož pramenily naše hrubé chyby a zbytečné fauly. Velmi povedený zápas ale zahrál první útok ve složení-Kubeš, Fischer, Kovář, Forman, Šmíd, který zaznamenal oba dva góly a byl víc jak vyrovnaným soupeřem domácímu mužstvu.

V neděli 31.8.2014 v 11.00 hod odehrajeme poslední přípravný zápas proti Kroměříži kde by mělo mužstvo nastoupit už v sestavě v které bude hrát ligovou soutěž. Chybět bude jen zraněný Roman Frolek. Kádr posílí obránce David Buráň, útočník Vojtěch Kadlic a brankář Petr Vystrčil kteří přicházejí na hostování ze sousedního Uherského Brodu. Na střídavý start z extraligového Přerova budou do vánoc vypomáhat útočníci Martin Lašák a Jiří Krátký. A po velmi dobrých výkonech v přípravných zápasech se do sestavy zařadí i útočné duo mladíků ze starších žáků Filip Weintritt a Dominik Rusler.

Previous articlePrvní přípravné utkání
Next articleEtika v ledním hokeji