Dorostenecké a juniorské ligové soutěže ve slováckém regionu

V souvislosti se změnou soutěží ČSLH na Moravě se otevřela slováckým hokejovým klubům (HC Spartak Uherský Brod, HC Uherské Hradiště a HOKEJ Uherský Ostroh) možnost rozjet zajímavý projekt, který zabezpečí našim hráčům dorosteneckého a juniorského věku uplatnění v ligových soutěžích v blízkosti svého bydliště. Po vzájemných dohodách zástupců klubů se bude hrát v každém městě jedna ligová soutěž.

Junioři (ročníky 1996 – 1998) budou hrát utkání dvanáctičlenné Ligy juniorů v Uherském Brodu, starší dorost (ročníky 1999 – 2000) ve čtrnáctičlenné Lize staršího dorostu bude mít základnu v Uherském Hradišti a Liga mladšího dorostu (ročníky 2001 – 2002) se odehraje v Uherském Ostrohu s předpokládaným počtem čtrnácti soutěžních mužstev.

 

Jakým systémem se budou jednotlivé soutěže hrát se rozhodne na pravidelném předsezónním aktivu klubů v druhé polovině června. Jedno je však jasné, konečně se nám po dlouhé době podařilo dostat všechny ligové soutěže do regionu a všem hráčům našich klubů se tak naskýtá možnost střetávat se s nejlepšími moravskými mužstvy. Předpokladem úspěšnosti projektu je vzájemná meziklubová spolupráce na hráčské a trenérské úrovni, dobrá komunikace a ztotožnění se ideou projektu, který dává našim hráčům naprosto nové sportovní obzory.

Previous articlePozvánka na valnou hromadu
Next articleNedohráno! Muži v Uničově pro mlhnu zápas nedohráli