Čtvrťáci na mistrovském turnaji ve Vsetíně bojovali jako lvi

HC Uherské Hradiště „A“ – PSG Zlín „C“  4:18

branky: Grebeníček,Krátký,Kaděra V.,Majíček
VHK Vsetín „A“ – HC Uherské Hradiště „A“   6:7
branky: Šupka 3x,Grebeníček 2x,Majíček,Kaděra V.
sestava HC UH „A“ : Kaděra T.,Kaděra V.,Grebeníček,Krátký,Šupka,Majíček,Pavlica,Dostalík,Řimák,Pražan
HC Uherské Hradiště „B“ – PSG Zlín „D“  4:10
branky: Salinger,Záhorec,Pochylý,Sladký
VHK Vsetín „B“ – HC Uherské Hradiště „B“  16:10
branky: Sladký 2x,Pochylý 2x,Gábrová 2x,Záhorec,Gábr,Kmeť,Malaska
sestava HC UH „B“: Steiner,Malaska,Salinger,Záhorec,Pochylý,Kmeť,Gábr,Vícha,Sladký,Gábrová
V neděli 30.10. se náš roč.2007 představil na ledě Vsetína, kde mu byli soupeři domácí VHK Vsetín a hráči s PSG Zlín. Utkání se sousedním Zlínem bylo velmi bohaté na branky. „A“ tým po první prospané třetině sice prohrával již o 6 branek, ale kluci ve druhé a třetí třetině přepnuli na vyšší rychlost a utkání se snažili zdramatizovat a byť jsme vstřelili pouze 4 branky, kluci bojovali až do poslední sirény a odehráli velmi pěkný zápas. V utkání s domácím VHK si naše „A“ družstvo spravilo chuť a po nádherném boji udolalo domácí 7:6
„B“ tým v utkání s PSG sehrál  velmi pěkný zápas a na začátku třetí třetiny bylo skóre 5:4 pro zlínské hráče. Jenže ve třetí části jsme inkasovali velmi smolné branky a Zlín si vítězství již pohlídal.Velmi podobný průběh měl zápas s domácím Vsetínem, kde se skóre přelévalo o jednu branku na obou stranách.J enže ve třetí třetině nám domácí utekli o 3 branky a náš výběr již nenašel odpověď na zvrat v utkání.
„Chtěl bych pochválit všechny naše hráče za bojovnost a až na první třetinu se Zlínem i za přístup ke všem utkáním. Ovšem musím vyzdvihnout výkon gólmana Toma Kaděry, který v bráně doslova a do písmene čaroval, některým jeho zákrokům zatleskali i rodiče z jiných týmu. Především jeho zásluhou jsme porazili silný výběr Vsetína“, řekl Michal Kmeť, vedoucí družstva