Čtvrťáci ve svém prvním zápase na celé hřiště podlehli doma Kroměříži

HC Uherské Hradiště – HK Kroměříž 0:6 ( 0:1 , 0:1 , 0:4 )

Sestava HC UH: Varmuža,Otrusiník – Gábr,Pochylý,Sedláček,Kmeť,Gábrová – Záhorec,Korvas,Číhal,Rokyta,Ulčík – Švec,Šíma,Horsák,Fojtík,Habarta

První mistrovské utkání na celé hřiště,odehrála naše 4.třída,v sobotu 6.1.2018 na domácím ledě proti HK Kroměříž. Trenérské duo Pochylý,Sladký poslali do boje kompletní hráčský kádr a kluci dokázali se soupeřem velmi dlouho držet krok.První změna skóre byla až v závěru první třetiny,kdy si hosté velmi pěkně vyměnili přihrávku a náš gólman neměl šanci -0:1. Druhá třetina byla naprosto totožná s tou první,a i když soupeř velmi dobře bruslil a my chvílemi nestíhali,naši hráči si dokázali poradit.Druhý gól v naší síti přišel po nedůrazu v našem brankovišti,kdy jsme několikrát nechali soupeře dorážet.I za stavu 0:2 byl zápas pořád otevřený a trenéři nabádali naše kluky k lepšímu pohybu a bruslení,ale především,abychom si dokázali přesně nahrát. Bohužel,třetí část hry nám vůbec nevyšla a soupeř nám zasadil další 4 rány,které znamenají prohru,nutno říci,že naprosto zbytečnou,protože soupeř nebyl nikterak výrazně lepší než my,pouze byl efektivnější v koncovce…..

Další utkání sehrají hráči 4.třídy v sobotu,13.1.2018,na ledě HC Bobři Val.Meziříčí.

Previous articleMužům vyšel vstup do nového roku výborně, na domácím ledě jednoznačně přehráli Uherský Brod
Next articleTýden hokeje v Uherském Hradišti – úterý 23.1. 17:00