Čtvrťáci v domácím utkání s Brumovem zaspali první třetinu a náskok hostí už do konce zápasu nedokázali dotáhnout

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HC BRUMOV BYLNICE   4:8

sestava HC UH : Kaděra T. Šteiner – Kaděra V. Grebeníček, Řimák, Pražan, Janál, Dostalík,Malaska, Majíček, Pokorný, Salinger, Krátký, Fikes, Pavlica, Trucla, Vícha

Góly: Malaska, Májíček, Krátký, Fikes

Asistence: Fikes, Krátký

V sobotu 18.3.2017 naši kluci 4. tříd hostili na domácím ledě hráče z Brumova.
Do zápasu jsme vstoupili poněkud nešťastně a již ve 3 minutě jsme prohrávali 0:3
Závěrem první třetiny po samostatném úniku od naší modré čáry snížil na 1:3 Malaska. I tak první třetina nakonec skončila 1:4 v náš neprospěch. Druhou třetinu kluci zabrali a po pěkných brankách Majíčka a Krátkého jsme stáhli náskok soupeře na 3:5. Do poslední třetiny jsme vstoupili lépe a hned z kraje vsítil soupeři gól krásnou střelou od vrchní tyčky do branky Fikes a snížil na rozdíl jediné branky 4:5. Bohužel vzápětí po trestném střílení jsme opět inkasovali a dvou brankový rozdíl jsme nedokázali stáhnou a naopak jsme ještě dostali dva góly.
Klukům ale i tak patří veliká pochvala za předvedený bojovný výkon.
MM

Previous articleTřeťáci odehráli ve Vsetíně poslední soutěžní turnaj v minihokeji
Next articleV posledním dvojkole mistrovské soutěže v této sezoně si starší žáci neporadili s Brumovem ani Vídní