Za obrovskou dřinu VÝHRA!!!

HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUH 2 : 4 ( 1:1, 0:1, 1:2)

Čechmánek (Macháň), Stašek (Čechmánek, Macháň), Bezděk bez asist. a Čechmánek (Macháň, Stašek)
V sobotu náš dorost nastoupil k utkání na malém kluzišti v Brumově – Bylnici. Od 1. minuty vyzařovala z našich chlapců touha oplatit Brumovu porážku z posledního vzájemného utkání na domácím ledě (porážka 1:3). Kluci plní odhodlání nedarovali domácím ani metr ledu zadarmo, byli více na kotouči a brankář Spot v domácí brance se musel řádně činit. Až v 9. minutě na něj vyzrál Jakub Čechmánek, kdy v situaci dva na jednoho volil střelu do bližší šibenice. Domácí se do těsné blízkosti našeho Michala Hendrycha dostávali jen sporadicky. Bohužel v poslední minutě první části rozhodčí „jaksi přehlédl“ metrový ofsajd domácích a tak se do kabin šlo za vyrovnaného stavu 1 : 1.
Ve druhé třetině tohoto svižného utkání pokračovala převaha Hradišťanů a ve 36. minutě šli hosté opět do zaslouženého vedení. Autorem krásné střely nad rameno domácího brankáře byl Tom Stašek.
V poslední části vyvrcholil velice vydařený zápas našich dorostenců. Místo obav o výsledek, šli tvrdě za navýšením svého náskoku. Hned ve 41. minutě využil chybu v rozehrávce domácích Martin Bezděk (1:3). A za další minutu a půl už to bylo 1:4. Rejdění našeho prvního útoku v třetině domácích totiž ukončil opět Jakub Čechmánek a zasunul puk do domácí svatyně – 1:4. Domácí pak stačili jen upravit na konečných 2:4.
Nejlepší hráči Uherského Hradiště byli tentokrát všichni, od brankáře Michala Hendrycha až po posledního útočníka!

Ohlas trenéra Miry Malůška

Byl to náš nejlepší výkon na kluzištích soupeře od začátku sezony, podpořený neskutečnou bojovností, obětavostí a touhou vyhrát. Celý tým zaslouží velikou pochvalu.
Previous articleS Frýdkem–Místek jsme vyjezdili únavu a pak zápas ovládli!!!