V Brumově za sedm minut hotovo :(

HC Brumov – Bylnice — Dorost HCUH  14:5

Ve 4. kole ligy dorostu zavítali naši dorostenci na led Brumova – Bylnice. Ačkoliv se naši chlapci celý týden chystali na utkání na malém kluzišti na Valašsku, již po sedmi minutách bylo o osudu celého utkání rozhodnuto. Na světelné tabuli již svítil stav 4:0 pro domácí. Ani oddechový čas, ani výměna brankářů (Hendrycha vystřídal Mraček) k otočení vývoje utkání nepomohlo. Jakoby už brzké vstávání (utkání začalo již v 9 hod, normálně však s jinými soupeři hrají brumovští až po 10. hodině…) naše chlapce poznamenalo.  Takže hoši do budoucna, ne až na ledě se začíná hrát!

Sestava UH:  Hendrych (od 7. min Mraček) – Vaščák, Novák – Valda, Pippal – Bezděk, Hlůšek, Mišťúrik – Kaláč, Volas, Stašek – Mimochodek, Macháň

Branky UH:  Valda (Stašek), Volas (Vaščák)

Ohlas trenéra Mojmíra Nečase: „Dnes se sešlo vše v náš neprospěch, brzký začátek, malé kluziště a dobře bruslící domácí s důrazem na naši branku. Nemyslím si, že soupeř je hokejovější než my, jen více chtěli. Tentokrát stačila jejich snaha a pár individuálních chyb v naší třetině a bylo to. Chlapcům naprosto věřím, že v domácím prostředí jim s přehledem prohru oplatíme a nebudeme k tomu ani potřebovat, aby soupeř vstával na utkání v 5 hodin ráno…

Previous articleStarší žáci na domácím ledě zdolali Brumov :)
Next articleNakonec dorostenecká kanonáda! :)