Starší dorost se radoval z prvního vítězství porazil doma Karvinou na samostatné nájezdy

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – SK KARVINÁ      7:6 PO SN

Sestava:Peterka,Nowak, Zatloukal, Šobáň, Mikulec, Hrabec, Šmíd, Vranec, Michalec, Zalubil, Macharáček, Buráň, Kubeš, Harna, Vítek, Vyoral

Góly: Vranec 2, Vítek 2, Zalubil, Mikulec

Asistence: Zalubil 2, Vítek 2, Vranec

V neděli v dalším kole ligy staršího dorostu jsme přivítali na domácím ledu Karvinou. Do zápasu nastoupili kluci velmi vlažně a soupeř nás špatný přístup k zápasu potrestal už ve 3 minutě vedoucím gólem. O pár sekund později ujel Zalubil, jeho střelu stačil golman ještě vyrazit, ale dorážku Mikulce už kryt nedokázal. Z dalšího útoků Karviné bohužel taky padl gól znovu do naší sítě, když jsme nechali úplně volného hráče dorážet puk do prázdné brány. Na ledě byl vidět nepříliš pohledný hokej ze spoustou chyb na obou stranách. Do kabin se odcházelo za stavu 2:3 ve prospěch hostů z Karviné. Druhá třetina nepřinesla lepší hokej jen znovu bylo vidět hodně gólu po hrubých chybách na obou stranách. Světlým okamžikem naší špatné hry bylo přečíslení 3 na 1 kdy puk putoval po ose Šmíd, Vítek, Vranec a poslední jmenovaný umísťoval puk do téměř prázdné branky. Po dvou třetinách byl stav utkání nerozhodný 5:5. Ani ve třetí třetině se špatná hra obou celků nezlepšila. Oba týmy vstřelili po jedné brance a tak o vítězi stejně jako v Brně museli rozhodnout samostatné nájezdy ve kterých jsme dokázali tentokrát proměnit už první dva nájezdy jejiž exekutori byly Buráň a Vítek. Oba nájezdy hostů bez problémů zlikvidoval golman Peterka. Starší dorostenci i po velmi špatně odehraném zápase si odnesli z ledu první vítězství v této sezoně.

Previous articleTřeťáci odehráli svůj první mistrovský turnaj této sezóny
Next articleMuži trápili favorita soutěže dvě třetiny body nakonec zůstali ve Velkém Meziříčí