S Frýdkem–Místek jsme vyjezdili únavu a pak zápas ovládli!!!

Dorost HCUH — HC Frýdek-Místek 8:2
(0:2,4:0,4:0)

Witoš (Jakeš), Witoš (Volas), Stašek (Čechmánek, Macháň), Hlůšek (Žák), Pippal (Vaščák, Čechmánek), Man ( Macháň, Čechmánek) a Mimochodek (Bezděk)

V neděli pokračovala nadstavbová část ligy dorostu pro naše chlapce domácím utkáním s Frýdkem – Místkem. Ani ne 24 hodin po zápase v Brumově, začalo utkání přesně dle předpokladů domácích trenérů. Ospalý a bezkrevný výkon domácích, proti bruslícímu a snaživému soupeři, který v sobotu nehrál. Jaký obraz hry, takový výsledek a po dvaceti minutách svítil na ukazateli stav 0:2 pro Frýdek.
Od začátku druhé části domácí jakoby už únavu vyjezdili a najednou jich bylo plné kluziště. Byl to Adam Witoš, který zavelel do útoku a už ve 22. minutě korigoval na 1:2 po přihrávce Viléma Jakeše. V polovině utkání už bylo srovnáno, protože opět Adam Witoš se ze svého sólového nájezdu nemýlil a zavěsil nekompromisně do šibenice frýdecké branky. Nádherný pas mu poslal Patrik Volas.Od této chvíle byl na ledě už jen jeden pán a to byl tým domácích. Do konce třetiny ještě branky přidali Tom Stašek a Adam Hlůšek. Takže po dvou odehraných třetinách byl stav 4:2.
V poslední dvacetiminutovce už naši borci hru zcela ovládli a do listiny střelců se postupně zapsali Vojta Pippal, Paťa Volas, kapitán  Karel Man a Štěpán Mimochodek. Konečný výsledek 8:2 pro Uherské Hradiště.
Nejlepší hráči domácích: Adam Witoš, Alan Žák a Karel Man.

Ohlas trenéra Mojmíra Nečase

Už před utkáním jsme měli obavy, jak zvládneme úvod utkání, tyto se nakonec potvrdily. Ale po zahřívací první dvacetiminutovce jsme zápas plně kontrolovali a zaslouženě zvítězili. Teď jen se ctí odehrát poslední dva duely
v tomto roce ve Vítkovicích a proti Porubě. Jsem naprosto přesvědčený, že kluci tvrdě pracují v tréninku a i s těmito soupeři můžeme odehrát naprosto vyrovnaná střetnutí, dokonce i bodovat.