První body pro dorost ve finálové části v neděli porazili Černé Vlky z Rožnova pod Radhoštěm

ČERNÍ VLCI – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   2:5

Sestava: Petrka, Havlík, Horák, Pírek, Hromada, Hrabec, Hurdes, Zalubil, Frolek, Vyoral, Šabršula, Hendrych, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Pochylý

Góly: Frolek 4, Havlík

Asistence: Hromada, Vyoral, Zalubil 2, Havlík

Mužstvo mladšího dorostu v neděli odcestoval k dalšímu zápasu finálové části na led Kopřivnice. Kluci skočili do zápasu výborně, dobře bruslili byly důrazní v osobních soubojích a hned ve 4 minutě se nám podařilo vstřelit branku. Domácí tým jak kdyby tuto část zápasu ani nebyl na ledu a tak do 10 minuty jsme vedli 4:0 hlavně zásluhou Frolka, který dostal puk za záda domácího golmana třikrát. Jednou se trefil Havlík. Bohužel to bylo všechno co jsme v tomto zápase hokejového ukázali. Kluci nesmyslně po rychlém vedení přestali hrát a zbytek zápasu úrovní hry připomínala vesnický zápas na zamrzlém rybníku, který vůbec nebudu komentovat!!! I přesto , že jsme vyhráli nemůžu kluky vůbec pochválit ba naopak jsem hodně nazlobený. Zápas nehorázně odflákly, byl to nejhůř odehraný zápas od začátku sezóny hlavně co se nasazení a zájmu o hru týče!!!!

Previous articleStarší žáci na Zlín nestačili….
Next articleMladší žáci vytvořili nový rekord klubu vyhráli 10 mistrovských zápasů po sobě z vítězné vlny je nesundal ani silný Zlín