Mladší dorostenci v posledním zápase sezóny podlehli Novému Jičínu

HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ – HK NOVÝ JIČÍN 6:8

Sestava: Nowak, Vyoral, Hurdes, Hrabec, Hromada, Zalubil, Šabršula, Pospíšil, Havlík, Pochylý, Hendrych, Podešva, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Baďura

Góly: Pospíšil 2, Zalubil, Vyoral, Dohnal, Bouček

Asistence: Havlík 2, Podešva, Bouček, Hendrych

Mladší dorost v posledním mistrovském zápase sezóny 2015-2016 přivítal na domácím ledu mužstvo z Nového Jičína. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu, oba týmy dobře bruslili byly důrazné v osobních soubojích. Oba týmy si dokázali vytvořit několik dobrých brankových příležitostí. Hosté proměnili o jednu více jak my a tak jsme po první třetině odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem. Ve druhé třetině byly hosté na ledě lepším týmem, který nás přehrával ve všech činnostech a zaslouženě vyhrával po druhé třtině 2:4. Do třetí třetiny jsme nastoupili daleko aktivněji a soupeře začali přehrávat. Dvěma rychlými góly jsme stav utkání vyrovnaly a o pár minut později jsme se pátým gólem po prvé v utkání dostali do vedení. Bohužel jsme v této fázi zápasu pozapoměli na obranou hru a tak netrvalo dlouho a hosté skóre vyrovnali. Následně jsme udělali zbytečný útočný faul a soupeř svoji přesilovou hru využil k tomu aby si své vedení v zápase vzal zpět. Ve snaze o vyrovnání jsme minutu a půl před koncem zápasu sáhli ke hře bez brankáře. V této hře jsme si sice dokázali vytvořit tlak ale bohužel bez brankového efektu a tak se soupeř dostal k odraženému puku a přes celé hřiště trefil prázdnou bránu. Klukům za nasazení v zápase patří pochval, jenom škoda, že za velmi úspěšnou sezónou neudělali vítěznou tečku.