Branky Uh. Hradiště: Vaščák (Witoš),  Stašek (Žák)

Nejlepší hráč Uh. Hradiště: Matyáš Mraček

Střely na branku:   37:32

Sestava:   Mraček (Hendrych), Vaščák – Valda, Žák – Novák, Střítežský,  Bezděk – Hlůšek – Stašek, Macháň – Witoš – Mimochodek, Mišťúrik – Pippal – Vogl.

K poslednímu utkání letošní sezóny zajížděl v neděli náš dorost do Kroměříže. Od první minuty byli domácí lepším a hlavně bojovnějším týmem a vůbec to nevypadalo, že má Kroměříž v tabulce o osmnáct bodů méně. Jen zásluhou Matyáše Mračka v naší brance byl stav po dvaceti minutách 0:0, protože nás domácí v této části  přestříleli v poměru 13 ku 6!

Ve druhé třetině se přeci jen výkon našich chlapců zlepšil a výsledkem byla branka Matyáše Vaščáka ve 25. minutě po asistenci Adama Witoše – 0:1. Za tři minuty už ale i Hanáci našli recept na Matyho Mračka a bylo srovnáno – 1:1. Poté přestáli naši kluci dvojnásobnou početní výhodu domácích a ve 36. minutě dáváme další branku, když Tom Stašek dokončuje akci Alana Žáka krásnou střelou do šibenice – 1:2. O dvě minuty později už bylo opět srovnáno, Jeroným Vogl nevystřelí v jasné pozici, o kotouč přijde a soupeř ze samostatného nájezdu vyrovnává – 2:2. A o minutu později se domácí ujímají vedení po závaru před naším brankářem, obránce prostřelí vše a kotouč končí v brance.

Třetí část byla už v režii hostů z Hradiště, ale ze 14 střel na branku Hanáků jsme branky nedosáhli. Nepomohla k tomu ani hra bez brankáře v poslední minutě utkání a tak náš dorost poprvé v ročníku prohrál s Kroměříží!

Ohlas trenéra Mojmíra Nečase: „Věděli jsme, že domácí budou nažhavení na zápas a nic nám nedarují. Hodně mě zklamal přístup některých kluků, kteří toho v sezóně tolik nenahráli. Domácí dnes daleko více toužili po první výhře nad naším týmem a bohužel jim jen ta bojovnost dnes stačila. Pochvalu dnes zaslouží jen brankář Maty Mraček.“

Previous articleVydřená výhra nad Lions!
Next articleNejmenší hradišťští hokejisté se rozloučili se sezonou ziskem stříbrných a bronzových medailí