HC Černí vlci — Dorost HCUH 3:7 (1:1,1:4,1:2)

Sestava HCUH

Uherek (Stašek) – Valouch, Vícha – Kukuliš, Řimák – Grebeníček, Pěchula – Fajkus, Smetana, Kos – Zalubil, Peterka, Mach – Štukavec, Krátký, Majíček

Branky HCUH

Kos (Smetana, Fajkus), Řimák (Smetana), Kos (Smetana), Zalubil (Peterka),Fajkus (Smetana), Řimák (Kos), Fajkus (Smetana)
V pátek předehrávali své víkendové utkání naši dorostenci na ledě Černých Vlků v Rožnově pod Radhoštěm. Do utkání jsme vstoupili po nevydařeném zápase proti Brumovu. Nicméně už v 5. minutě se ujímáme vedení, když Lukáš Kos střelou do šibenice otevřel skóre utkání. Byla tak proměněna situace 2 na 1, kdy ideální přihrávku předvedl Vašek Smetana. – 0:1. Naše radost však netrvala dlouho a domácí již za minutu trestají naši nedůslednost v obranném pásmu. – 1:1 to bylo v první části vše.
Od začátku druhého dějství naši dorostenci přeci jen přidali a ve 27. minutě strháváme opět vedení na naši stranu. Úspěšným střelcem byl Honza Zalubil, po hezkém pasu Martina Peterky. – 1:2. A za minutu se radujeme opět, svou první trefu v dorostu střílí starší žák Martin Řimák , po přihrávce Vaška Smetany. – 1:3. V minutě 31. bohužel inkasujeme a Vlci korigují na 2:3. Ale naši kluci nepolevují a v 35. minutě přidává svou druhou trefu Lukáš Kos, když opět asistoval Vašek Smetana. – 2:4 A v poslední minutě druhé třetiny zvyšuje Jirka Fajkus už na 2:5, přihrával opět Vašek Smetana.
Poslední část tohoto utkání se již dohrávala za jasné nadvlády hostů z Uherského Hradiště. Domácím se sice podařilo opět stav upravit na 3:5, ale naši kluci stihli ještě přidat dvě trefy. V 55. minutě dává svůj druhý gól v utkání Martin Řimák, přihrával Lukáš Kos. – 3:6 A v minutě 58. dává konečnou podobu výsledku, svým druhým gólem Jirka Fajkus, po přihrávce Vaška Smetany. – 3:7.