Dorost zazpíval lídru tabulky z Prostějova vítěznou píseň

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ   1:6

Sestava: Horák, Peterka, Hrabec, Hurdes, Hromada, Zalubil, Vyoral, Baďura, Hendrych, Podešva, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Pochylý, Havlík, Pírek

Góly: Zalubil 3, Bouček, Hendrych, Baďura

Asistence: Pírek 3, Baďura, Havlík, Dohnal

Hráči mladšího dorostu po 14 denní přestávce odcestovali v sobotu na led lídra tabulky Prostějova. Věděli jsme, že tento zápas bude těžký a pokud si chceme udržet postupové šance do nástavbové části musím v Prostějově bodovat. Na zápas jsme se v přestávce dobře připravovali, první týden jsme se hodně věnovali bruslení a v druhém týdnu jsme pilovali herní kombinace a obranné činnosti. Hráče musím pochválit už za výborný přístup k tréninku kde bylo vidět, že chtějí byt dobře připravení nejen na tento zápas, ale i případnou nádstavbovou část kde se bude bojovat o postup do extraligy. Před zápasem nám dělali vrásky absence Romana Frolka, který má po zápase s Uherským Brodem podezdření na naprasklý páteřní obratel a Viktora Šabršuli, kterého trápí chřipka.Do zápasu kluci vstoupili výborně a hned od začátku napadali soupeře hluboko v jejich obranném pásmu což soupeři dělalo velké problémy neboť neměl klid pro založení útoku a kopil jednu chybu za druhou a už ve třetí minutě zaváhání v prostějovské obraně trestal Bouček.Po vedoucí brance jsme zcela ovládli ledou plochu a domácí hráče jsme do konce zápasu v podstatě do ničeho nepustili. V tomto zápase jsme byly ještě navíc důrazní v koncovce neboť jsme dokázali proměnit vetšinu šancí, které jsme si vytvořili což nám v minulých zápasech hodně chybělo. Kluci ve vysokém tempu odehráli celý zápas, který byly znatelně lepším týmem než domácí borci a zaslouženě vyhráli 6:1. Hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a přístup k zápasu, který výborně odbojovali.

Previous articleStarším žákům reprezentační přestávka prospěla porazili silný Hodonín
Next articleDorost porazil Hodonín a stal se novým lídrem tabulky skupiny východ