Dorost v Novém Jičíně zahrál výborný zápas a vysoko vyhrál

HK NOVÝ JIČÍN – HC UHERSKÉ HRADIŠTĚ       0:7

Sestava: Peterka, Nowak, Hrabec, Zalubil, Vyoral, Šabršula, Baďura, Hedrych, Podešva, Kužílek, Bouček, Dohnal, Fuga, Pospíšil, Havlík, Pochylý, Skřivánek

Góly: Zalubil 2, Podešva, Hendrych, Pochylý, Dohnal, Baďura

Asistence: Baďura, Fuga, Hendrich, Havlík, Skřivánek, Bouček

V neděli mužstvo mladšího dorostu odcestovalo k mistrovskému zápasu do Nového Jičína.Od začátku zápasu se hrál rychlí hokej a hra se přelívala z jedné strany na druhou a i šance byly vidět na obou stranách, ale obě mužstva si v koncovce lámala zuby na dobře chytajících golmanech. Proto se také odcházelo do kabin po první třetině za bezbrankového stavu. Od druhé třetiny jsme byly lepším týmem  začali jsme domácí přehrávat dobrou kombinační hrou a dobrým pohybem po ledu. Zlepšili jsme i koncovku a soupeři nastříleli v druhé třtině 4 branky. V třetí třetině byl obraz hry naprosto stejný jenom gólů jsme dali o jeden míň a domácí tým tak vysoko přestříleli 0:7. Výborný výkon podal nejenom golman Peterka, který si právem přivezl vychytanou nulu, ale i celý kolektiv za což si zaslouží velkou pochvalu.